Skocz do zawartości

Wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

witam:] w wakacje wybieram sie z kumpela do USA, chcemy dostac wize turystyczna. juz troszke poczytalem jakie dokumenty nalezy zgromadzic. aktualnie jestem na etapie przerejestrowania samochodu abym byl wspolwlascicielem dotego zalozylem konto na ktore wplace jakies pieniazki-tytlko jaka kwota ma tam byc aby wygladalo to wiarygodnie??3 lata z rzede pracowalem na umowe zlecenie i mam pity- brac je do konsula?? waszym zdaniem warto korzystac z posrednictwa jakiegos biura?? ogolnie sytuacje materialna w domu mam dobra, rodzice zarabiaja ponad srednia krajowa. jakie szanse waszym zdaniem mam na uzyskanie wizy? co jeszcze nalzy zgromadzic aby jak najlepiej wypasc podczas wizyty u konsula?? WIELKIE POZDRO DLA TYCH CO BYLI I TYCH CO SIE WYBIERAJA DO USA! 8)

DZIEKI ZA WSZELKIE ODP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

1. Kwota powinna byc na tyle wystarczajaca, zeby konsul uwierzyl, ze stac Cie bedzie na - powiedzmy - 3-miesieczne wakacje, podrozowanie, hotele, przyjemnosci, przegrane w kasynach itd.

2. Szans nikt tutaj oceniac nie powinien, bo by znaczylo, ze chce bawic sie we wrozke... :smt028

3. Cokolwiek bys jeszcze nie zgromadzil, moze byc Ci to absolutnie niepotrzebne, wiec raczej zloz raczki i pomodl sie, zeby konsul w ogole chcial spojrzec na misternie przyrzadzone dokumenty... :smt040

Powodzenia,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...