Skocz do zawartości

Zdjecia z usa


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecia sa fajne, ale bardzo powolna jest cala strona. Jestem na DSL i otwieranie trwa dluzej niz powinno, co zabiera duzo od checi ogladania kolejnych zdjec. Na przyklad otwarlam jakies pic i potem zeby ogladnac nastepne musialam sie cofnac do strony glownej i znow czekac az wszystkie pics sie naladuja. Po drugim zdjeciu zrezygnowalam.. i ogladnelam tylko to co bylo na stronie glownej ... czyli male zdjecia. POza tym link 'przyjaciele' i 'linki' nie dzialaja.. Great idea, ale wymaga nieco dociagniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A mi sie szybko 3aduje .Te? mam DSL ale podzielony na kilka osób.

Jak chcesz otworzyc dwa okna na raz to kliknij na linku prawym przyciskiem myszy i wybierz "otwórz w nowym oknie" , wtedy nie bedziesz musiala wracac.

A tak w ogóle to ktoś mia3 niez3y pomys3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wiem, o tym naciskaniu na prawy przycisk myszki. Mysle, ze o wiele lepiej by bylo, jakby te zdjecia byly w formie jakiegos albumu. Naciskasz na strzalke i BINGO.. and NEXT. Takie cos jest fajne. Im wiecej razy masz click zrobic, tym bardziej to 'utrudnia' ogladanie strony. Im prosciej, tym osoba ogladajaca bedzie bardziej zadowolona (bedzie miala wiecej przyjemnosci z tego co chce ofladnac).

Ok.. widze, ze na tej stronie jest script.. Wszyscy wiemy, ze scripts zwalniaja strony. Zrezygnowalabym ze scriptu i wybrala jakis Photo album.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...