Skocz do zawartości

nie moge usnac ! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tami problem iz chcialbym w wakacje wyleciec do rodzinki do USA i chcialem sie dowiedziec jakie mam mozliwosci tego wyjazdu teoretycznie na wakacje :lol: mam 17 lat chodze akutalnie do 2 klasy Liceum za rok matura i chcialbym w te wakacje fruuu :( czy zaproszenie mi cos pomoze jak dostane ? i wogole jakie paioery nalezy brac do konsula no i jak sie ubrac zeby bylo dobrze i jacy sa konsulowie i czy z nimi da sie normalnie pogadac :>i czy sa starzy i zgredziali ? ;p angielski umie w miare dobrze :)

i mam takie pytanie... czy jak by mi sie udalo tam doleciec to moglbym podjac nauke wszkole sredniej (high school ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem iz chcialbym w wakacje wyleciec do rodzinki do USA i chcialem sie dowiedziec jakie mam mozliwosci tego wyjazdu teoretycznie na wakacje :lol: mam 17 lat chodze akutalnie do 2 klasy Liceum za rok matura i chcialbym w te wakacje fruuu :( czy zaproszenie mi cos pomoze jak dostane ? i w ogole jakie papiery nalezy brac do konsula no i jak sie ubrac zeby bylo dobrze i jacy sa konsulowie i czy z nimi da sie normalnie pogadac :>i czy sa starzy i zgredziali ? ;p angielski umie w miare dobrze :)

i mam takie pytanie... czy jak by mi sie udalo tam doleciec to moglbym podjac nauke w szkole sredniej (high school ) ?

I az nie mozesz usnac? Powiem Ci, ze ja tez, ale z innego powodu... :wink:

1. "Teoretycznie na wakacje", czy na wakacje? - musisz ubiegac sie o wize turystyczna...

2. Pomoc niekoniecznie musi, ale nie zaszkodzi... O ile rodzinka siedzi legalnie, bo jesli nie, to nie trac czasu i pieniedzy.

3. Jakie papiery? Widzisz, internet to takie cudowne miejsce, dzieki ktoremu nie tylko mozna sie porozumiec z osobami, przebywajacymi, np. w SF :P , ale i znalezc potrzebne informacje: http://www.usinfo.pl/consular/niv/polish.htm

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze latwiej dostac wize mlodej osobie Masz duze szanse poniewaz jestes uczniem Ja dostalam wize jako studentka juz druga i nie mialam zaproszenia Musialam pokazac indeks wyciag z konta bankowego i chyba tyle Pierwsza rozmowa byla bardzo szgegolowa tzn co robia rodzice i ile zarabiaja, kiedy koncze studia, i dlaczego nie chce pracowac w stanach Za drugim razem po minucie dostalam wize Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a czy jeszcze moglbym podjac nauke zostajac w stanach i co mi grozi jesli bym nie wrocil z wizy turystycznej na wakacje jesli bym mial tam zapewnione utrzymanie :lol::>

sory ze zawracam wam tak glowe ale zalezy mi na tym aby wiedziec wszystko na ten temat zanim sie podejme :> wiecie obc

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...