Skocz do zawartości

Wylot , a powrót


tina_2001

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie tyle co linie, jak bilet /teraz to wiem, po tym, jak ja mialem tez z 45 min przesiadka/ masz kiepski :)

Moja walizka to po calym swiecie jezdzila :), bo kurier nie mogl zdazyc za naszymi wczasami :) . Jak walizka nie wyjedzie na lotnisku w usa to bedziesz musiala isc do okienka linii i wypelnic wniosek i tam podasz adres.

My mielismy wszedzie /w wawie i na karteczkach na walizkach/Pensylwanie podana, ale ze powiedzieli ze walizka dotrze po 2 dniach, to podalismy adres na Florydzie /bo w zalozeniu tam mielismy byc/. Jedna dojechala na Floryde, druga chyba nie lubila ciepla, bo dopiero po powrocie do PA /i przeadresowaniu/ ja dostalismy :twisted:

Reasumujac wysla tam, gdzie im powiesz na lotnisku w stanach

Jak wracalismy to /na szczescie/ mielismy opoznienie i nie zdazylismy na nastepny lot - po przebookowaniu biletow i 1,5 godz przerwy walizeczki polecioaly z nami do wawy :)

Podreczny to wez maksymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) w biurze podróży 3 razy się pytałam czy zdążą :? ach będę miała nauczkę na przyszłość. a co do rozmiarów podręcznego mogę jeszcze dostać jakieś rady? :) wiem że sprzęt elektroniczny (laptop) można już bez problemu w podręczny wpakować a co z reszta.. :) będę brała pod uwagę, iz podręczny ma być maxymalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez mialam 45 min. na przesiadke w Paryzu i nie bylo problemow z bagazem, ale dla odmiany znajomi w tym roku lecieli do SF i nie zdazyli na samolot. Byli zmuszeni spedzic noc w Paryzu, albo leciec z jakas dodatkowa przesiadka. Znam 2 takie przypadki z tego roku. Ale z bagazami nie mieli problemow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...