Skocz do zawartości

Wylot , a powrót


tina_2001

Rekomendowane odpowiedzi

hej.wylatuję 9 października, lecę liniami Air France z Warszawy. W związku z tym, iż to pierwszy raz :))mam kilka pytań:

1. Czy ktoś na lotnisku zwraca uwagę na terminy przylotu - widoczne na bilecie?

Mam wizę turystyczną, a powrót aż na 4 kwietnia, we wniosku o wizę napisałam że chcę jechać na 4 tygodnie.Czy pół roku nie wydaje się troche długo podejrzanie jak na wczasy u rodzinki ?:)

2.Czy ktoś może ma jakieś miłe bądź niemiłe doświadczenia związane z liniami Air France?

(słyszałam że ze względu na krótki czas przesiadki w Paryżu "gubią" bagaże oraz że lotnisko jest troche pokręcone -- trzeba się przesiąść z terminalu 2B na 2E w 45 minut, to chyba wystarczy:))).

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nikt ci na to nie odpowie, bo wszystko zalezy od urzednika /chociazby od tego czy bedzie przed, czy po jedzonku :wink:

2.Przez 45 minut NIE MA MOZLIWOSCI przeladowania bagazy, wiec nie masz co na niego liczyc - przynajmniej tak jest w Kopenhadze /czasy im mierzylem, jak czekalem na lot 8) /. Przyjdzie moze po 2 dniach, a moze /jak w moim przypadku/ po 1,5 tyg :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...