Skocz do zawartości

z j1 na f1


Rekomendowane odpowiedzi

ile tzeba czasu na zalatwienie wszystkich spraw z otrzymaniem wizy f1 (jestem na wizie j1 i zostal mi tylko miesiac i niewiem czy warto sie tym zajmowac ?)

i co tam dokladnie tzeba zalatwic jakie papiery i tp. interesuje mnie sponsorowanie bo sam nie bede mial 8 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile tzeba czasu na zalatwienie wszystkich spraw z otrzymaniem wizy f1 (jestem na wizie j1 i zostal mi tylko miesiac i niewiem czy warto sie tym zajmowac ?)  

i co tam dokladnie tzeba zalatwic jakie papiery i tp. interesuje mnie sponsorowanie bo sam nie bede mial 8 tys

No jak interesuje cie sponsorowaine, to szukaj tego sponsora, przeciez nikt tu Ci nie powie, ze zostanie twoim sponsorem.

Jak nie masz sponsora, to nie masz co liczyc na F-1, chyba, ze masz wlasne pieniazki lub ktos z rodziny moze ci kwitek wystawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaj sie do szkoly, instytutu do ktorego chesz sie zapisac na jakis kurs ESL, czy jakis inny kurs, wyraz swoje zainteresowanie ta szkola ze chcesz sie zapisac do nich, i advisor wszystko CI powie krok po kroku co masz zrobic...mozesz teraz zaczac to robic nie ejst za pozno bo nadal masz status, problem bylby dopiero gdyby wygasla CI aktualna wiza...bo w koncu chcesz zmieniac status a jak mzona go zmienic jak jzu zadnego nie posiadasz?;) ...Wiec znajdz szkole i zadz lub pojedz do niej...

Jesli jednak szkola, advisor nie rozwieja wszystkich Twoich watpliwosci, napisz co chcesz wiedziec to postaram sie Ci pomoc, lub zapytam w swojej szkole.

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki pomys zeby teraz zmienic sobie stats z j1 na turystyczna i pozniej na f1

i moje pytanie jest takie jakie sa moje szanse na dostanie wizy turystycznej( zmiane statusu na turystyczna ) jesli powiem ze nie zdazylem wszystkiego zwiedzic ?

jakie sa moje szanse ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...