Skocz do zawartości

Za3atwiona praca / sta? i co potem


Rekomendowane odpowiedzi

Caly paradoks polega na tym, ze sa fundacje, ktore same - w przeciwienstwie do biur posredniczacych - kontaktuja sie i ustalaja plan praktyk z praktykodawca... Wtedy czlowiek chociaz czuje, ze za cos konkretnego placi, a nie - znajdz pracodawce, napiszcie plan praktyk, a my Ci za to sprzedamy DS... :smt028

tak ale zeby byc fair tez sa posrednicy ktore napisza Ci ca3y program praktyk i pomoga z ca3a procedura szybko.. nie jak typowy lazy amerykanin.. :spioch: :wink:

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale zeby byc fair tez sa posrednicy ktore napisza Ci ca3y program praktyk i pomoga z ca3a procedura szybko.. nie jak typowy lazy amerykanin.. :spioch:   :wink:  

F

Chyba sie i tak po raz kolejny nie dogadamy... Ja odpowiedzialem na stwierdzenie: "Wize J1, a raczej petycje DS2019, musisz za3atwic przez posrednika w Polsce", co prawda nie jest...

Sa fundacje amerykanskie, ktore bardzo szybko, sprawnie i bez zrzucania obowiazkow na aplikanta tworza plan praktyk we wspolpracy z potencjalnym praktykodawca. Bez polskiego posrednika - przyklad WISE Foundation.

Nie znam polskiego biura, ktore konkretnie pomaga pojedynczej osobie, a nie ogranicza sie do kserowek gotowych training planow...

Z mojej strony - pas... :czarodziej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale zeby byc fair tez sa posrednicy ktore napisza Ci ca3y program praktyk i pomoga z ca3a procedura szybko.. nie jak typowy lazy amerykanin.. :spioch:   :wink:  

F

Chyba sie i tak po raz kolejny nie dogadamy... Ja odpowiedzialem na stwierdzenie: "Wize J1, a raczej petycje DS2019, musisz za3atwic przez posrednika w Polsce", co prawda nie jest...

Sa fundacje amerykanskie, ktore bardzo szybko, sprawnie i bez zrzucania obowiazkow na aplikanta tworza plan praktyk we wspolpracy z potencjalnym praktykodawca. Bez polskiego posrednika - przyklad WISE Foundation.

Nie znam polskiego biura, ktore konkretnie pomaga pojedynczej osobie, a nie ogranicza sie do kserowek gotowych training planow...

Z mojej strony - pas... :czarodziej:

okay moze "musisz" bylo zlym stwierdzeniem - moze za duzo pisze o WT :lol:. A co do biura ktore pisza plan to znam - ale nie bede robil reklamy. :wink:

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...