Skocz do zawartości

Prosze o mala pomoc (I-94)


Rekomendowane odpowiedzi

Myla mi sie juz te wszystkie papiery bo za duzo tego czytam, ale jak I-94 to jest to co sie wypelnia na lotnisku w USA to nie bedziesz miala zadnych problemow, sa tam tylko podstawowe dane. Poza tym wiem z doswiadczenia, ze nawet jesli twoj angielski jest slaby ktos ci to lopatologicznie wytlumaczy. Nie przejmuj sie bedzie dobrze. Nie jestem pewna czy to to ale zajrzyj jeszcze na strony ambasady tam sa chyba wszystkie formularze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie wydaje to jest to papierek to wype3nienia w samolocie. I tak jak kolezanka napisa3a wyzej są tam kratki do wypisania podstawowych danych typu imie, nazwisko itp. Pokazuje date Twojego przyjazdu do Stanów Zjednoczonych oraz date do kiedy Twoje pozwolenie na pobyt w tym USA wygasa (wbija Ci te date urzednik). Z tego co pamietam to zszywaczem przyczepiają Ci pó?niej czesc tego formularza do paszportu.

I nie przejmuj sie, jak sie pomylisz to dadzą Ci nastepną kartke i nastpetno - tak przynajmniej by3o u wiekszości lecących bo sie kratki troche mylą ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !! MAM MALE PYTANKO A MIANOWICIE LECE DO STANÓW PRAWDOPODOBNIE POD KONIEC GRUDNIA !! I PODOBNO SIE WYPELNIA JAKIS PAPIEREK I-94 ALE NIE ZNAM ANGIELSKIEGO I MOGE MIEA PROBLEM CZY JEST W NECIE COS TAKIEGO DO SCIAGNIECIA????

                           DZIEKI!!!!

Odszukaj wsrod Uzytkownikow Evrin, napisz do Niej wiadomosc, wiem, ze miala kiedys ten papier spakowany w Zipie. :smt040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie czy ten formularz I-94 wypelniaja tylko Ci ktorzy leca na wizy turystyczne?

Mam Zielona Karte jak lecialam za pierwszym razem nic nie wypelnialam!

Czy teraz mam to wypelniac (jestem rezydentem)

Jakie formularze sie jescze wypelnia w samolocie, acha jak bedziecie mialy ten i-94 dajcie znac :lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlam stronke z wszystkimi (chyba ) formami le za I-94 chca 6$ toz to rozboj

Jak cos znajdziecie dajcie znac i powiedzcie czy mam to wypelniac ? :?:

http://uscis.gov/graphics/formsfee/forms/index.htm#chart

wszystkie dokumenty sa rozdawane w samlocie za darmo wiec nie masz co sie martwic - w magazynie lini lotniczych, ktory znaduje sie w kazdym samolocie jest instrukcja jak to wypelnic. Nie ma z tym problemu.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...