Skocz do zawartości

Gdzie kupić taniej alkohol?


pchel

Rekomendowane odpowiedzi

poprzednio mialem chyba troche wiecej niz mozna, ale nie bylem kontrolowany na okeciu, wiec gladko przeszlo.

cpi mam pytanie, bo jak ja probowalem kupic alkohol w strefie wolnoclowej na JFK (1 butelke wina), sprzedawca kazal pokazac Boarding Pass i stwierdzil ze nie moge go tutaj kupic poniewaz mam lot z przesiadka (NY-LONDON-WARSAW), powiedzial ze moge dopiero kupic w Londynie ? Czy mial racje ?

Jak to bylo w twoim przypadku z przewozeniem alkoholu (czy tez leciales z przesiadka) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cpi mam pytanie, bo jak ja probowalem kupic alkohol w strefie wolnoclowej na JFK (1 butelke wina), sprzedawca kazal pokazac Boarding Pass i stwierdzil ze nie moge go tutaj kupic poniewaz mam lot z przesiadka (NY-LONDON-WARSAW), powiedzial ze moge dopiero kupic w Londynie ? Czy mial racje ?

Jak to bylo w twoim przypadku z przewozeniem alkoholu (czy tez leciales z przesiadka) ?

nie miał racji - leciałem z przesiadkami i na ORD nie robili mi problemów z zakupem: trafiłeś na niezorientowanego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka slow ode mnie.. W USA na bezclowce alkohol mozna kupis tylko! przy wylotach poza granice tego kraju. Przy lotach wewnetrznych takiej mozliwosci nie ma, stad sprawdzanie board passow. Co ciekawe, z moich spostrzezen, alkohol byl tanszy w europejskiej strefie wolnoclowej, w moim przypadku, we Frankfurcie. Porownuje z JFK. kosmetyki - tansze w USA. Zeby nie byc goloslowny.. Ballan...'s (bez reklamy,he!) - 8,9 Euro za 0,7. Na JFK 18,99 $. Mala roznica, ale jest.

Co do limitow. Ja mialem 2 butelki, na co kolo we Frankfurcie zapytal swojego szefa: "Zwei oder mehr?". Wiec pewnie limit jest: dwie. Taki bezdyskusyjny!!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...