Skocz do zawartości

Gdzie kupić taniej alkohol?


pchel

Rekomendowane odpowiedzi

nie w kazdym wallmarcie dostaniesz alkohol (zalezy od walmartu i stanu). zalezy gdzie jestes - zazwyczaj w liquer store'ach sa przystepne ceny. ogolnie alk jest tanszy niz w polsce (a w szczegolnosci whisky czy bourbon).

ja polecalbym wlasnie jakis bourbon, ewentualnie rum. na lotnisku powinien byc jeszcze tanszy w wolnoclowce (na jfk nigdy jednak nie sprawdzalem alku).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

alkohol zakupiony w strefie wolnoclowej mozna przewiezc TYLKO w bagazu podrecznym, poniewaz najpierw nadajesz zwykly bagaz, a dopiero potem masz dostep do strefy wolnoclowej, wiec zakupy ktore tam robisz, ida razem z toba na poklad samolotu. a dodatkowa sprawa, to taka ze zakupow nie wynosisz ze sklepu, tylko dostajesz je dopiero besposrednio przed drzwiami samolotu, pokazujesz tam komus tylko paragon wyniesiony ze sklepu. nie wiem czy na kazdym lotnisku tak samo to dziala, ale ja wlasnie z takim systemem spotkalem sie jak wracalem z usa.

ja mam inne pytanie. jak to jest z tymi limitami na alkohol przywozony do polski. z tego co pamietam, to mozna tylko litr mocnego (powyzej 20%) alkoholu, przynajmniej w teorii. ciekaw natomiast jestem jak to wyglada w praktyce - czy komus zabrano flaszki lub kazano placic kare za alkohol przywieziony ponad dopuszczalna norme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi o to czy jak sie nieznacznie przekroczy limit (powiedzmy zamiast dozwolonego litra, ma sie 2 litry) to juz sie czepiaja czy dopiero jak ktos konkretnie przesadzi i przywiezie 5 litrow wodki. poprzednio mialem chyba troche wiecej niz mozna, ale nie bylem kontrolowany na okeciu, wiec gladko przeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...