Jump to content

Pytanie o W&T


Recommended Posts

W maju 2007 skończę 18 lat. Chodzę do LO. Więc w najbliższe wakacje bede przed klasa maturalną. Moje pytanie brzmi: Czy mogę wyjechac na W&T bez żadnych przeszkód i czy bede mogl tam znalezc dobra prace i jakie sa ograniczenia dla osob ponizej 21 lat. I czy warto, prosze o wszelki informacje.

Z góry dzięki.

Oczywiscie chodzi o wyjazd tylko na okres wakacji!

Link to comment
Share on other sites

Work and travel jest przeznaczony TYLKO i WYŁĄCZNIE dla studentów.

jeśli chciałbys wyjechac do USA na wakacje, możesz skorzystac z opcji counsellor- wychowawca. musisz mieć jednak udokumentowane doświadczenie z dziećmi i język angielski w dośc dobrym stopniu.

Link to comment
Share on other sites

możesz kolego podejść na wizę turystyczną, tylko raczej musisz udowodnić kogo tam masz z rodziny lub znajomych i że wrócisz oczywiście. Ale najlepiej jakbyś się dobrze uczył, poszedł na studia i po pierwszym roku wystartował do USA.Więc zrób jak ja,zaplanuj sobie dużo wcześniej co chcesz zrobić żeby wyjechać na W&T. P.S Ja półtrora roku wcześniej dowiedziałem się, zmobilizowałem i przeżyłem wakacje życia. Ale zastanawia mnie jeden fakt, że np. turcy przyjechali na Worka przed pierwszym rokiem studiowania czyli w wieku 19-20 lat. To jest dla mnie zastanawiające, kto stawia wymagania i dlaczego tak jest...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...