Skocz do zawartości

Zielona karta i wiza turystyczna?


dixi31

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM PYTANIE JEELI WYSLALEM WNIOSEK O ZIELONA KARTE I STARAM SIE JEDNOCZESNIE O WIZE TURYSTYCZN! CZY TO W CZYMŚ KOLIDUJE?? TZN CHODZI MI O TO CZY W AMBASADZIE MAJ! TAKIE DANE ZE JA STARTUJE O ZIELON! KARTE?????

             DZIEKI !! POZDRÓWKA!!

Teoretycznie nie... :lol:

P.S. Wylacz caps lock, prosze!

P.P.S. Pisales, ze odmowiono Ci niedawno turystycznej, pozniej, ze pod koniec grudnia lecisz do Stanow... O co chodzi? :hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PYTANIE JEELI WYSLALEM WNIOSEK O ZIELONA KARTE I STARAM SIE JEDNOCZESNIE O WIZE TURYSTYCZN! CZY TO W CZYMŚ KOLIDUJE?? TZN CHODZI MI O TO CZY W AMBASADZIE MAJ! TAKIE DANE ZE JA STARTUJE O ZIELON! KARTE?????

             DZIEKI !! POZDRÓWKA!!

Teoretycznie nie... :lol:

P.S. Wylacz caps lock, prosze!

P.P.S. Pisales, ze odmowiono Ci niedawno turystycznej, pozniej, ze pod koniec grudnia lecisz do Stanow... O co chodzi? :hmmm:

tak ja dosta3em wize pytam bo moja dziewczyna sie stara o zielona karte i chce spróbowaa tez o wize turystyczna i dojechac do mnie a co jest najsmieszniejsze w tym wszystkim ze pierwszy raz dosta3em odmowe i poszed3em za 4 dni jeszcze raz i dosta3em!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...