Skocz do zawartości

Wiza typu F2A (Family Member Second Preference)


fredzik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - jak to jest, ze obecny biuletyn wizowy na grudzien 2006 podaje, ze teraz sa dostepne numery wiz dla wnioskow w kategorii F2A dla malzonkow zlozych przed lub w dniu 1 marzec 2002, natomiast wchodzac na strone ambasady USA w Warszawie w sekcji dla wiz imigracyjnych Interview Appointments dla listopada 2006 maja nawet osoby, ktorych priority date jest z 2006 roku, tzn. jest wyraznie napisany numer WRW2006...? Nie bardzo dokladnie to rozumiem. Jak mozna miec priority date 2004 lub 2006, a obecny cut-off date jest 01march2002, a ktos z 2006 roku ma rozmowe z konsulem w celu ubiegania sie o wize w kategorii F2A. Ciekawe. Czy ktos moze mi to wyjasnic? Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

to chyba nie jest tak jak ty myslisz bo ja mam wrw2005... i jeszcze nic nie dostalem rzadnego skierowania na badania lekarskie, ani wezwania do ambasady . dowiedzialem sie tylko ze jeszcze bede musial czekac ok roku az bedzie moja kolej . a petycja zostala zlozona w lipcu 2002 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...