Skocz do zawartości

mohegun sun vs. reno...???????


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na jakie stanowiska sa ograniczenia wieku (z dolu, 21 lat...)...

Barback – 6.59 USD/H + napiwki

Driver – 8.01 USD/H + napiwki

Valet Attendant – 5.16 USD/H + napiwki

Food Server – 5.16 USD/H + napiwki

Restaurant Attendant – 6.59 USD/H + napiwki

Room Service Food Server – 5.16 USD/H + napiwki

Table Games Dealer – 5.16 USD/H + napiwki

Buffet Beverage Server – 5.16 USD/H + napiwki

Front Window Cashier – 10 USD/H

Guest Receptionist – 10 USD/H

Valet Dispatcher – 8.83 USD/H

Restaurant Host – 8.41 USD/H

Retail Salesperson – 9.74 USD/H

Traffic Controller – 9 USD/H

Mini Bar / Dining Attendant – 8.83 USD/H

Bev. Heavy Utility Person – 9.5 USD/H

Food Court Line Server – 9.27 USD/H

Houseperson – 9.74 USD/H

Players Club Rep. – 9.27 USD/H

dzieki

ps aha, to jest oferta mohu........jesli ktos sie orientuje - czy w CT potrzebne jest miedzynarodowe prawko na valeta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak: spotkanie jest 17 grudnia, niestety, a nie jutro. na rozmowie proponuja ci prpozycje pracy, pozniej juz tego raczej nie zmieniaja. czy bedzie dealerka?? nie wiadomo...

wszystko zalezy , z kim sie rozmawia i szczescie!! do zobaczenia w lordzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakie stanowiska sa ograniczenia wieku (z dolu, 21 lat...)...

Barback – 6.59 USD/H + napiwki TAK

Driver – 8.01 USD/H + napiwki NIE WIEM CO TO

Valet Attendant – 5.16 USD/H + napiwki CHYBA NIE

Food Server – 5.16 USD/H + napiwki RACZEJ TAK, ALE ZALEZY

Restaurant Attendant – 6.59 USD/H + napiwki RACZEJ NIE

Room Service Food Server – 5.16 USD/H + napiwki RACZEJ TAK

Table Games Dealer – 5.16 USD/H + napiwki TAK

Buffet Beverage Server – 5.16 USD/H + napiwki TAK

Front Window Cashier – 10 USD/H RACZEJ TAK

Guest Receptionist – 10 USD/H NIE

Valet Dispatcher – 8.83 USD/H NIE

Restaurant Host – 8.41 USD/H NIE

Retail Salesperson – 9.74 USD/H NIE

Traffic Controller – 9 USD/H RACZEJ NIE

Mini Bar / Dining Attendant – 8.83 USD/H RACZEJ NIE

Bev. Heavy Utility Person – 9.5 USD/H NIE

Food Court Line Server – 9.27 USD/H NIE

Houseperson – 9.74 USD/H NIE

Players Club Rep. – 9.27 USD/H NIE

Nie wiem dokladnie jak jest w Mohu, wiec pisze raczej, bo wszsytko zalezy od kasyna, restauracji i od tego czy serwuje sie w niej alkohol. Ogolnie 21 lat wymagane jest na wszystkich pozycjach zwiazanych z hazardem i alkoholem (wszyscy serverzy, cage cashier, booth cashier, dealerzy, slot host, Keno, barman, barback itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Players club rep. podlega pod limit 21. Jest to pozycja na floorze, a tam przebywać mogą tylko pełnoletni. Zaznaczam że nie wiem jak to wygląda w Mohu, może mają inne zasady.

czy bedzie dealerka??

Dealerzy z h2b dostali cynk, że miejsca będą tylko dla powracających [dotyczy h2b] Takie były przewidywania kasyna w październiku, może coś się zmieniło od tamtego czasu. Za to miejsca dla kasjerów nigdy nie zabraknie :lol:

[EDYTOWAŁEM] dopiero teraz zauważyłem że pisze w forum Work&Travel :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze zeby np. byc dealerem albo zeby pracowac w barze trzeba miec skonczone 21 lat?!-chyba ktos dokonca nie wie jak to wyglada..bo tak naprawde to w jednym miejscu tego wymagaja wle w wiekszosci nie!!-znam ludiz co pracowali np. jako dealer i mieli po 19 , 20 lat.-a takze mam troche znajomych co pracowali w mohu na arenie i sprzedawali alkohol i mieli under 21;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze zeby np. byc dealerem albo zeby pracowac w barze trzeba miec skonczone 21 lat?!-chyba ktos dokonca nie wie jak to wyglada..bo tak naprawde to w jednym miejscu tego wymagaja wle w wiekszosci nie!!-znam ludiz co pracowali np. jako dealer i mieli po 19 , 20 lat.-a takze mam troche znajomych co pracowali w mohu na arenie i sprzedawali alkohol i mieli under 21;]]-acha zeby przebywac na floorze i grac to jest przestrzegane 21, chociaz duzo ludzi under 21 gralo i nawet wygrywalo pewne sumki i nikt o id nie nie pytal, no moze jak zaryzykujesz i wezmiesz sobie drina, to czasem moga cie skontrolowac.Ale genrealnie to jestem za tym ze jak ktos nie ma jeszcze 21 to niech lepiej nie bawi sie w doroslego i zaczeka na swoja kolej;))

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze zeby np. byc dealerem albo zeby pracowac w barze trzeba miec skonczone 21 lat?!-chyba ktos dokonca nie wie jak to wyglada..bo tak naprawde to w jednym miejscu tego wymagaja wle w wiekszosci nie!!-znam ludiz co pracowali np. jako dealer i mieli po 19 , 20 lat.-a takze mam troche znajomych co pracowali w mohu na arenie i sprzedawali alkohol i mieli under 21;]]-acha zeby przebywac na floorze i grac to jest przestrzegane 21, chociaz duzo ludzi under 21 gralo i nawet wygrywalo pewne sumki i nikt o id nie nie pytal, no moze jak zaryzykujesz i wezmiesz sobie drina, to czasem moga cie skontrolowac.Ale genrealnie to jestem za tym ze jak ktos nie ma jeszcze 21 to niech lepiej nie bawi sie w doroslego i zaczeka na swoja kolej;))

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...