Skocz do zawartości

mohegun sun vs. reno...???????


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie (w 3. kasynach, w ktorych pracowalam) nie wymagali 21 lat do Players Clubu, ale we wszystkich pozycjach na florze a i owszem-sama sie o tym przekonalam, bo trzeba bylo wyrobic licencje na hazard i tam juz to dokladnie sprawdzali. Zeby serwowac alkohol tez wymagali, moze to jest zalezne od stanu, ale watpie, bo jakby wpadla kontrola to pracodawca by sie nie wyplacil. A w USA akurat na punkcie bycia pelnoletnim maja bzika i sprawdzaja to niemal zawsze i niemal wszedzie.

Oczywiscie wsrod Polakow powszechne bylo wchodzenie do klubow, kupowanie alkoholu, granie w kasynie na dowody znajomych, albo liczenie, ze ich nikt nie zlapia, ale pracowac na czyjes ID sie juz nie da.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To zalezy-jak ja kiedys mialam rozmowy do Moha to bylo: tak, tak wszystko pieknie, nawet mi powiedzieli jakie stanowisko dostane, a potem sie okazalo, ze w ogole sie nie dostalam. Oni tak maja, ze klamia w zywe oczy :wink: Aczkolwiek zycze Ci szczescia, bo to jest loteria. Podobno bylo malo osob, wiec macie szanse na dobre pozycje.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wejdź sobie na stronę pierwszego lepszego kasyna i poszukaj, a potem pisz takie rzeczy......

Kto powiedzial ze zeby np. byc dealerem albo zeby pracowac w barze trzeba miec skonczone 21 lat?!-chyba ktos dokonca nie wie jak to wyglada..bo tak naprawde to w jednym miejscu tego wymagaja wle w wiekszosci nie!!-znam ludiz co pracowali np. jako dealer i mieli po 19 , 20 lat.-a takze mam troche znajomych co pracowali w mohu na arenie i sprzedawali alkohol i mieli under 21;]]-acha zeby przebywac na floorze i grac to jest przestrzegane 21, chociaz duzo ludzi under 21 gralo i nawet wygrywalo pewne sumki i nikt o id nie nie pytal, no moze jak zaryzykujesz i wezmiesz sobie drina, to czasem moga cie skontrolowac.Ale genrealnie to jestem za tym ze jak ktos nie ma jeszcze 21 to niech lepiej nie bawi sie w doroslego i zaczeka na swoja kolej;))

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

To jest oferta z Moc.... chciałbym się dowiedzieć co znaczy, a raczej co doklanie (w przybliżeniu) robi się na poniższych stanowiskach.

# Barback – 6.59 USD/H + napiwki

# Driver – 8.01 USD/H + napiwki

# Valet Attendant – 5.16 USD/H + napiwki

# Food Server – 5.16 USD/H + napiwki

# Restaurant Attendant – 6.59 USD/H + napiwki

# Room Service Food Server – 5.16 USD/H + napiwki

# Table Games Dealer – 5.16 USD/H + napiwki

# Buffet Beverage Server – 5.16 USD/H + napiwki

# Front Window Cashier – 10 USD/H

# Guest Receptionist – 10 USD/H

# Valet Dispatcher – 8.83 USD/H

# Restaurant Host – 8.41 USD/H

# Retail Salesperson – 9.74 USD/H

# Traffic Controller – 9 USD/H

# Mini Bar / Dining Attendant – 8.83 USD/H

# Bev. Heavy Utility Person – 9.5 USD/H

# Food Court Line Server – 9.27 USD/H

# Houseperson – 9.74 USD/H

# Players Club Rep. – 9.27 USD/H

A może to nie wszystkie stanowiska?? To jak ktoś jeszcze coś zna proszę o dodanie!!!

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...