Skocz do zawartości

kto wyjezdzal moze na wize H1B, prosze o opienie, rady bo ..


Rekomendowane odpowiedzi

bo sie tym interesuje

dzwonilam do alturist i powiedziano mi ze gownie to jest pod katem nauczycieli ale tak jak ja która skonczyla zarzadzanie tez moge sie starac, w kwietniu prowadza nabor a mozna wyjechac jakos po 1 X 2005

czy ktos z was mze kiedys sie interesowal tym tematem?czy gra jest warta świeczki?prosze o wszelkei opinie

dzieki

marta

martuniak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was mze kiedys sie interesowal tym tematem?czy gra jest warta świeczki?prosze o wszelkie opinie

Martuniu, wszedzie Cie musze scigac... :wink: Moja opinie znasz i pewnie masz juz dosyc :lol: Moim zdaniem wez sie za Internship, tym bardziej gdy slyszysz slowa "tez moge sie starac"... Bo moze to oznaczac, ze za rok, poltora bedziesz sobie plula w brode, ze nic z tego, czego Tobie i innym nie zycze.

Moge Ci natomiast dac namiary na osobe, ktora jest w USA na tej wizie... Byl gotow nawet zadzwonic do mnie kiedys ze Stanow i opowiedziec o samej procedurze oraz korzysciach zycia w oparciu o H1B. Byc moze mialby dla Ciebie jakies rady? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz jakiegos GPS-a?:lol:))ze depczesz mi po pietach:))

bede bardzo wdzieczna powiem szczerze bo w tym tygodniu musze podjac ostateczna decyzje, ja wiem ze ty chcesz wyslac mnie na internship ale to sa praktyki zawodowe jedynie i nie liczy mi sie to ani do emerytury ani do niczego

pozdr

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz jakiegos GPS-a?:lol:))ze depczesz mi po pietach:))

bede bardzo wdzieczna powiem szczerze bo w tym tygodniu musze podjac ostateczna decyzje, ja wiem ze ty chcesz wyslac mnie na internship ale to sa praktyki zawodowe jedynie i nie liczy mi sie to ani do emerytury ani do niczego

pozdr

marta

Mam, mam, jestes moja ulubiona ofiara... To Ci o emeryture chodzi? Jej, Ty to daleko siegasz :wink:

Wysle zaraz na PW... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co masz na mysli ze lepiej starac sie w USA?

Fiendix ma na mysli to, ze latwiej Ci bedzie cokolwiek zalatwiac, jakiekolwiek przedluzenie pobytu, jesli bedziesz juz w Stanach... Pisze Ci to ja od jakichs kilkunastu postow, ale wiem, ze i tak zrobisz po swojemu... :lol:

Powodzenia zycze! Szczerze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co masz na mysli ze lepiej starac sie w USA?

Fiendix ma na mysli to, ze latwiej Ci bedzie cokolwiek zalatwiac, jakiekolwiek przedluzenie pobytu, jesli bedziesz juz w Stanach... Pisze Ci to ja od jakichs kilkunastu postow, ale wiem, ze i tak zrobisz po swojemu... :)

Powodzenia zycze! Szczerze... :(

dokladnie tak...

ad Martunia - mam nadzieje ze to wyczerupuje pule twoich pytan? :lol:

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...