Skocz do zawartości

Czy warto jechać z firmą BTC????


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

ja w wakajce 2006 pojechałem do USA z BTC. Wyjazd wspominam bardzo miło, ale samą firmę BTC nie :lol: Szczegolnie opcje z biletami, o czym na forum było już głośno. Przejrzyj forum pod kątem nazwy BTC, a nawet moich wypowiedzi. Chyba że interesuje Cię coś innego? Praca? Oczywiście że Ci zapewnią, jak wszystkie inne biura. Tym bym się nie matwił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTC bylem z nimi 2 razy - pierwszy wyjazd udany ,sam im dalem pracodawce i pewnie dlatego ..

drugi mina ciezka ratowalem sie sam a od nich tylko przychodzily pogrozki

no i jeszcze bilety -przegiecie straszne , taki na tym chajs robia ze masakra -zwykle zlodziejstwo !

BIURA NIE POLECAM :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej w tym roku wyjezdzala z BTC, bylam w Jenkinsonie w NJ bardzo fajne miejsce. Domek z widokiem na ocean sporo obcokrajowcow ogolnie smiesznie:) praca jak najbardziej zalatwiona przez targi. Jestem zadowolona jak najbardziej z calego wyjazdu i biura, owszem wszedzie sa plusy i minusy :lol: jezeli chodzi o bilet to moze nie byl to szczyt promocji, ale z tego co sie zorientowalam to mieli i tak jeden z tanszych np.porownujac do YTP :twisted: organizacja dobra w sumie o nic sie nie martwilam, polecam w tym roku tez do stanow moze kasyna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z nimi w 2006 w Atlantic City/ New Jersey.

Cała organizacja w kraju: załatwianie dokumentów, rozmowa w ambasadzie, przepływ dokumentów - wyśmienita organizacja, byłem z nich bardzo zadowolony.

Co do samych stanów, to trzeba przyjąć zasadę, że najlepiej liczyć tylko na siebie i przygotować się, że łatwo nie będzie. A wtedy nic Cię nie zaskoczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej w tym roku wyjezdzala z BTC, bylam w Jenkinsonie w NJ bardzo fajne miejsce. Domek z widokiem na ocean sporo obcokrajowcow ogolnie smiesznie:) praca jak najbardziej zalatwiona przez targi. Jestem zadowolona  jak najbardziej z calego wyjazdu i biura, owszem wszedzie sa plusy i minusy :D jezeli chodzi o bilet to moze nie byl to szczyt promocji, ale z tego co sie zorientowalam to mieli i tak jeden z tanszych np.porownujac do YTP :twisted: organizacja dobra w sumie o nic sie nie martwilam, polecam w tym roku tez do stanow moze kasyna:)

Toż to jakiś spam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad wyjazdem z tego biura .Zeby nie było problemu z biletami zdecyduje sie chyba dac im tą 100$ na odczepnego i sam zoorgnizowac sobie bilet.Lepiej im dac niz pózniej dowiedziec sie ze oskubali Cie na 1800 zeta tak jak w innych biurach.

Chyba ze ktos poleci biuro w którym nie trzeba płacic kasy ,zeby kupic samemu bilet.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad wyjazdem z tego biura .Zeby nie było problemu z biletami zdecyduje sie chyba dac im tą 100$ na odczepnego i sam zoorgnizowac sobie bilet.Lepiej im dac niz pózniej dowiedziec sie ze oskubali Cie na 1800 zeta tak jak w innych biurach.

Chyba ze ktos poleci biuro w którym nie trzeba płacic kasy ,zeby kupic samemu bilet.

Pozdrawiam

hmm nie oskubią Cie na taką kwotę, raczej będzie to coś w okolicach 500-600zł tak było w ubiegłych dwóch latach

co do tej opłaty za możliwość kupienia biletu samemu to już kiedyś o tym pisałem, w tamtym roku było tak że jeśli chciało się samemu kupić bilet to żądali 400zł, co nie było w żaden sposób uregulowane w umowie, a załatwiane było podpisaniem jakiegoś dziwnego aneksu do umowy, potem były straszne problemy z przebukowaniem biletów, masa ludzi chciała to zrobić a pani, która zajmowała się biletami poszła na urlop w lipcu :D no i w tym roku postanowili wybrnąć w ten sposób, są jeszcze inne minusy ale nie chce tu zanudzać, generalnie od ubiegłego roku zaczęli postępować jak kilka innych biur wyrównujących sobie koszty programu doliczając pewną kwotę do ceny biletu, ale i tak nie są pod względem najgorsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BTC to jedna z najsolidniejszych firm na rynku W&T, w mojej historii wyjazdów( a było ich 3) sprawdzili się wzorowo, żadnych ukrytych kosztów, wszystko sprawnie i swietne zorganizowanie, na bieżąco posiadasz wszelkie informacje, to oni Ciebie sami informują, a nie jak w niektórych biurach ty musisz sie o wszystko dowiadywać. Jesli chodzi o cenę programu i biletu to nie odbiega od innych, a jeśli nei chcecie zadnych problemów z biletem to proponuje zaplacić te $100, i miez wszystko pod kontrola. Jeżeli w przyszłym roku zdecyduję się na W&T to tylko z BTC, po co dodawać sobie problemów...

(to nie jest spam;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...