Skocz do zawartości

Czy jezeli rodzice wysy3ają nioski DV-2006, to ja moge te?.?


mustang7

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest taka:

Ja mam w tej chwili 18 lat i jestem przed maturą, jednak gdyby uda3o mi sie wygraa, to w momencie rozmowy z konsultantem mia3bym ju? dyplom :lol: !!

Chcia3em wys3aa wniosek "na siebie", ale pomyśla3em, ?e moge wys3ąa wnioseki równie? "na mame" i "na tate", co zwiekszy3oby moje szanse na wygraną.

Moje pytanie brzmi:

Czy moge tak zrobia? Czy je?eli wygra któreś z rodziców (a podreślam, ze oni nie mają zamiaru wyje?dzac), to potem wszyscy z wniosku dostają Zieloną Karte tak odrazu w ambasadzie, czy mo?e ten g3ówny aplikant z wniosku musi wyjechaa do USA i dopiero potem rodzina dostaje GC?

Wiec, lepiej wys3aa wniosek tylko na siebie, czy równie? na rodziców?

PS.

Wczoraj siezalogowa3em na tym forum i troszke czyta3em posty. ludzie są spoko. Naprawde mozna sie tu czegoś dowiedziea, np.: ze 2 tygodnie szuka3em w necie informacji na temat "In care of", a tutaj prosze bardzo wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tej chwili 18 lat i jestem przed maturą, jednak gdyby uda3o mi sie wygraa, to w momencie rozmowy z konsultantem mia3bym ju? dyplom  :lol: !!  

Z konsulem rzecz jasna... :wink:

Czy moge tak zrobia?  

Mozesz...

Czy je?eli wygra któreś z rodziców (a podkreślam, ze oni nie mają zamiaru wyje?dzac), to potem wszyscy z wniosku dostają Zieloną Karte tak od razu w ambasadzie, czy mo?e ten g3ówny aplikant z wniosku musi wyjechaa do USA i dopiero potem rodzina dostaje GC?  

Zielonej Karty nie dostaje sie tak od razu w Ambasadzie, trzeba po nia pojechac do Stanow. Twoja mama wiec lub tata musieliby tam pojechac jako zwyciezca/zwyciezczyni. TAK, nie obeszloby sie bez ich wyjazdu.

Oto fragment z zasad udzialu: "The fact that you have listed family members on your entry does not mean that they later must travel with you. They may choose to remain behind." Ale osoba, na ktora jest dany wniosek wyslany, MUSI do USA po Karte pojechac. Lub zrezygnowac z niej, ale wowczas przepadnie rowniez GC dla Ciebie!

Wiec lepiej wys3aa wniosek tylko na siebie, czy równie? na rodziców?

Im wiecej, tym wieksze szanse dla Ciebie... Nikt nie zmusi Twoich rodzicow lub jednego z nich do pozostania w Stanach.

Powodzenia!

DAWID :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ju? tam w Stanach, idziemy gdzie zeby odebraa te Zielone Karty?

Czy dają tak od razu wszystkim z wniosku?

Przysylaja, spokojnie... Nie lepiej sie chwilke powstrzymac z takimi szczegolami? Kusisz los... :smt028

Co to znaczy "od razu"? Trzeba poczekac na nie drobna chwilke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...