Skocz do zawartości

komorka w USA


versus

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak:

pavel1975 - Ro-Ro - to jest statek przystosowany do przewożenia ładunków tocznych i pojazdów (samochodów osobowych, ciężarówek lub wagonów kolejowych)

i zrobie tak jak napisales - kupie po prostu jednorazowa karte i z niej bede dzwonil ale przede wszystkim bede szukal darmowych hotspotow aby miec neta w porcie

Magnum - czytalem wszystkie posty tylko mi umknelo - sorry

Dzieki za wszystkie porady.

Versus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pavel... od jakiegos czasu w NY jestem tylko przejazdem... bo na jakis czas sie wyprowadzilem... i mieszkam w malutkiej miejscowosci... mysle ze nie wiecej niz 300 mieszkancow w stanie Maryland... i ja nie mam problemow z tymi kartami.... fakt wyslali ci tylko kody do kart ale chyba bylo tam tez info o numerach dostepowych baaa nawet link do nich napewno byl tylko po co czytac mam kody i juz prawda ?? a wystarczy skopiowac link wkleic do wyszukiwarki i mamy cale mnustwo numerow dostepowych wystarczy znalezc miejscowoas najblizej nas i prosze karta dziala bez problemu....

zeby nikt mi nie zarzucil ze goloslowny jestem... karta o nazwie zlota i prosze nawet na hawajach masz 2 numery dostepowe... a wystarczy zmienic stan w ktorym sie jest i masz naprawde setki numerow dostepowych....

http://www.atlasphonecard.com/cccart/custo...ii&filter_code=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel... od jakiegos czasu w NY jestem tylko przejazdem... bo na jakis czas sie wyprowadzilem... i mieszkam w malutkiej miejscowosci... mysle ze nie wiecej niz 300 mieszkancow w stanie Maryland... i ja nie mam problemow z tymi kartami.... fakt wyslali ci tylko kody do kart ale chyba bylo tam tez info o numerach dostepowych baaa nawet link do nich napewno byl tylko po co czytac mam kody i juz prawda ?? a wystarczy skopiowac link wkleic do wyszukiwarki i mamy cale mnustwo numerow dostepowych wystarczy znalezc miejscowoas najblizej nas i prosze karta dziala bez problemu....

zeby nikt mi nie zarzucil ze goloslowny jestem...  karta o nazwie zlota i prosze nawet na hawajach masz 2 numery dostepowe...  a wystarczy zmienic stan w ktorym sie jest i masz naprawde setki numerow dostepowych....  

http://www.atlasphonecard.com/cccart/custo...mp;filter_code=

Nie do konca mnie zrozumiales, nie narzekam ze dostalem same kody, bo to normalne, tylko powiedzialem ze te karty sa do [beeep], bo mialo byc 10 godzin rozmowy, jakby bylo 5 to bylbym zadowolony, a pogadalem godzine i po sprawie. Kody dostalem razem z numerami dostepowymi, nie bylo nic o tym ze moge je zmieniac.

W Maryland najlepsze sa Washington Red, Boss albo TRI-State.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles Virgin moze i ma najtansze i najlepsze opcje pre paid... ale: serwis maja najgorszy ze wszystkich operatorow, do polski smsa nie wyslesz, z polski smsa nie dstaniesz... a jestesmy Polakami wiec bierzemy pod uwage oferowane uslugi w zakresie USA-Europa... tak ??

Nie wiem skad te bzdury wymysliles ale chyba masz bujna wyobraznie ??

A jesli nawet to SMS z POlski moze odbierac poprzed Polska karte , bedzie taniej dla osob wysylajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles przepraszam ze udzielilem dobrej rady....

wykaz panstw do torych mozna wysylac smsy z Virgin Mobile i odbierac: http://www.virginmobileusa.com/stuff/messa...ionalTexting.do

a jesli juz mowa o polskiej karcie i numerze to dyskusja przy twojej radzie nie ma sensu bo chyba lepiej miec tylko polska karte i wysylac smsy z netu ?? Miles bez urazy.... ja tylko nieose pomoc tak ??

Pavel nie wiem co powiedziec... :D ja nigdy nie mailem zadnych problemow z kartami czy bylem w NY, MD czy CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...