Skocz do zawartości

Kto KLM do San Francisco 10/03/2005


aRTi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wybieram ale w przeciwnym kierunku i nieco pozniej :lol: Ale jakby ktos lecial 2 kwietnia do SFO z Warszawy liniami BA, to milo bedzie razem, bo akurat wtedy bede wracac. No i moge nawet podrzucic gdzies, po wyladowaniu, bo samochod pewnie zostawie na lotnisku.

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej was ja bardzo chetnie bym polecia3a do Sf ,ale musze najpierw znalezc sobie prace.

Chcialam sie Was spytaa co bedziecie lub co juz robicie w SF ??

Czy pracujecie czy studiujecie ?

Moze macie jakies sugestie dotyczace znalezienia pracy w SF ?

Jak sie tam zyje ?

Pozdrawiam i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej was ja bardzo chetnie bym polecia3a do Sf ,ale musze najpierw znalezc sobie prace.

Chcialam sie Was spytaa co bedziecie lub co juz robicie w SF ??

Czy pracujecie czy studiujecie ?

Moze macie jakies sugestie dotyczace znalezienia pracy w SF ?

Jak sie tam zyje ?

Pozdrawiam i czekam na info.

W San Francisco mieszkam sobie od ponad 3 miesiecy. Jestem tu na wizie J1, 18 miesiecy, pracuje w firmie zajmujacej sie e-commerce software (no tak, Bay Area...), w dziale Sales&Marketing. Studia juz skonczylam (w Polsce), ale mysle o wzieciu jakis kursow na Berkley, w koncu mam blisko.

Co do znalezienia pracy w SF - sugestii nie mam niestety zadnych... chociaz inaczej - zalezy jakiej pracy szukasz...

W kwestii jak sie zyje - powiem tak: this is the place! oczywiscie nic nie zastapi ukochanej Warszawy :lol:, ale SF jest genialne! Bardzo miedzynarodowe miasto, ruchliwie, duzo sie tu dzieje. Jedyny problem to znalezienie miejsca parkingowego, ale ja sie juz przyzwyczailam.

Aha, San Francisco jest jednym z najdrozszych miejsc w calych Stanach, co dotyczy zarowno cen uslug, jak i na przyklad wynajmu mieszkan.

pozdrawiam cieplo (piekna pogoda dzisiaj - slonce i 20 stopni!),

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej was ja bardzo chetnie bym polecia3a do Sf ,ale musze najpierw znalezc sobie prace.

Chcialam sie Was spytaa co bedziecie lub co juz robicie w SF ??

Czy pracujecie czy studiujecie ?

Moze macie jakies sugestie dotyczace znalezienia pracy w SF ?

Jak sie tam zyje ?

Pozdrawiam i czekam na info.

Ja tez bym chcial tam mieszkac i pracowac ale niestety nie takie to proste, wyslalem na DV 2006 moze sie uda :)narazie lece sobie na urlopik :lol: a co do SF to bylem tam dwa razy i miasto jest naprawde cudowne , jak dla mnie idealne miejsce do zycia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah zazdroszcze tym co juz SF widzieli.

Ja poszukuje pracy w hotelarstwie ,poniewa? studiuje turystyke i rekreacje, ale chyba mo?na by to podciągnąc pod gastronomie tez.

Jeśli chodzi o prace to znam kilka fajnych stron w necie, ale tak jak wspomnia3aś najlepiej jest pochodzia samemu. Ale jak to pochodzia jak najpierw trzeba tą prace znalezc? I tu jest b3edne ko3o.

Niewiem czy ktoś bedzie chcia3 zatrudnia studentke z Polski do pracy np. w hotelu czy restauracji biorąc pod uwage, ze na miejscu mają wielu chetnych.

Boje sie strasznie ,ze nie wyrobie sie w terminie znalezienia sobie pracy i nie zakwalifikuje sie na ?aden program ,bo bedzie za pozno, a przecie? czasami pracy szuka sie d3ugimi miesiącami i nie zawsze z jakimś skutkiem. Jakbyś sie Wam obi3o o uszy ,?e by potrzebowali gdzieś kogoś na internshipa to bede wdzieczna za wszelkie info. Wkoncu pomoc rodaka na miejscu jest najwa?niejsza !!!

Pozdrawiam wszystkich w SF i tych co ju? to cudowne miasto zwiedzili i mam nadzieje, ze kiedyś sie tam spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje pracy w hotelarstwie, poniewa? studiuje turystyke i rekreacje, ale chyba mo?na by to podciągnąc pod gastronomie tez.

Lolcia, ciezko bedzie znalezc... Ja probowalem, stworzylem resume, wysylalem wszedzie gdzie sie da, ale widac, ze SF i okolice zyja inna galezia przemyslu, niz Hospitality i tym podobne... Nawet sponsorzy, firmy staffingowe nie maja ofert z tamtego rejonu!

Niemniej jednak - powodzenia, walcz i pisz, nekaj ich nieustannie :lol: To jedyna metoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chomik za s3owa otuchy.

Jasne ,nie bede sie poddawaa i nadal bede staraa sie znalezc cokolwiek.

A powiedz mi Ty szuka3eś te? pracy w hospitality i tourism ?

Jak d3ugo szuka3eś ?

Z Twoich wypowiedzi wynika jakbyś sie ju? podda3 czyli co teraz planujesz ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...