Skocz do zawartości

au pair po work&trawel


Rekomendowane odpowiedzi

hej!

mam pytanie odnosnie au pair.jestem studentka ostatniego roku uniwerku i do tej pory bylam na w&t dwa razy.teraz chcialabym starac sie o wyjazd na rok jako au pair,poniewaz liczy sie dla mnie to,ze moge tam chodzic do szkoly a to jest jeden z atutow tego programu.w zwiazku z tym moje pytanie jest takie:czy ktos mial podobna sytuacje albo zetknal sie z podobnym przypadkiem i jak to wyglada w praktyce(jakie mam szanse na wyjazd po W&T)pomozcie bo nie wiem co robic,na W&T nie chce jechac bo to wiaze sie z przesunieciem obrony -a tego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mial podobna sytuacje albo zetknal sie z podobnym przypadkiem i jak to wyglada w praktyce (jakie mam szanse na wyjazd po W&T?) pomozcie bo nie wiem co robic,na W&T nie chce jechac, bo to wiaze sie z przesunieciem obrony -a tego nie chce.

Ale o co chodzi? Myslisz, ze moglabys miec problemy, poniewaz bylas 2 razy na W&T? Odpowiedz brzmi: to Ci wizy nie odbierze... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...