Skocz do zawartości

Galerie


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to niewielki offtop, ale jednak dotyczy zdjec z USA :D wiec pozwole sobie napisac swoje zdanie: do tej pory mialam wszsytkie zdjecia na serwerach home.pl, opcja business serwer, ktora jest bardzo droga, ale jednoczesnie bardzo dobra. Teraz jednak ze wzgledu na koszty postanowilam "przesiasc sie" na nazwa.pl

5GB serwer kosztuje tam teraz 50pln + VAT (cena za pol roku). 600gigowy limit transferu, ktory jest wlasciwie nie do pokonania). Do tego domena .pl to neicale 10zl (oplata roczna) wiec nie jest to tak tragicznie (w porownaniu za home.pl, gdzie za przedluzenie mojego dotychczasowego serwera zazyczyli sobie ponad 700pln )

Jesli nazwa.pl po 6 miesiacach wyceni mi serwer na rownie kosmiczna cene, to zwyczajnie zrezygnuje i poszukam kolejnej dobrej oferty.

Jesli ktos zna jeszcze jakas fajna opcje, to chetnie skorzystam z porady, poniewaz nadal mam okres probny i moge w kazdej chwili z nazwa.pl zrezygnowac :D

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...