Skocz do zawartości

Foxwoods 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

hej!!

No wlasnie, czas odsiwzyc ten temat, bo im blizej wyjazdu, tym mniej wiadomosci o nim!!

Jobfair dawno sie skonczyl, nie wiem, jakie byly ostatecznie wyniki wobec calej grupy, ale slyszalem, ze nie wszyscy pojada. Czy to prawda, czy ktos z grypy z tego weekendu 17-18 marca nie dostal sie do foxa??

Nie wiem dokladnie, alby byloby to potwierdzenie faktu, ze firma zwerbowala na te spotkania zbyt wiele ludzi!! Jak widzialem te tlumy juz na dealerce w styczniu , to glowa mnie rozbolala!! Piszcie, jak u was!!

Co do pytan o wyjazd, to z pewnoscia wiele osob jedzie, a co do kwestii wspolnych mieszkan, wylotu , to juz powoli trzeba sie nad tym zastanawiac.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek,

wszystko zalezy od wielu czynnikow. Przede wszystkim twoja pozycja, jesli masz taka, ktora wymaga licencji "gaming", to z pewnoscia zaczniesz pozniej, na taka czeka sie nawet do 3 tyg. Jesli masz "non-gaming", to pewnie bedziesz mogl pracowac, czakajac na nia.

To czy masz SSN jest mniej istotne, bo w kasynie mozesz czekac na jego wyrobienie i rownoczesnie pracowac. Roapoczecie zalezy tez od mniejszych spraw - to, w jakie dni jest orientation, a nie jest ono organizowane codzienne, jak dlugo beda trwaly formalnosci w sprawie drug test i cala wardrobe, no i cale procedury w HR.

Ciezko powiedziec, ale max do 3 tygodni po przylocie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...