Skocz do zawartości

Foxwoods 2007


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To tak, praca w kasynie jest ok z racji zarobków no i super polskie imprezy w Norwich.

Z wad kompletna wiocha Norwich, gdzie ducha prawdziwego USA z pewnością się nie poczuje, zresztą Connecticut samo w sobie jest do [beeep], stan z najwyższymi podatkami w USA, więc ceny przy innych stanach stosunkowo wysokie. Na szczęscie blisko New York, Boston, New Heaven czy plaże Rhode Island.

P.S.

Jeżeli jechałbym w tym roku, to właśnie mieszkania bym szukał w Westerly na R.I. i też Peter Pany stamtąd śmigają do Foxa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku przyjechałem stosunkowo późno, więc musiałem się dokoptować już do innych Polaków na miejscu. Na pewno z racji imprez z rodakami, lepsze Norwich.

Westerly ma inny klimat, bardziej amerykański z tym, że to częściowo kurort, więc jest drożej trochę, rok temu na mieszkaniu wychodziło miesięcznie 100$-200$ drożej niż CT, a np. ceny w RI są już niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Lecę pod koniec maja do foxa dostałam się na kasjera. Czy ktoś wie czy są na tym stanowisku nadgodziny????

Co do pola golfowego to ponoć są tam dobre zarobki nawet do 9$ na godzinę więc spoko chyba. Dla wszystkich zainteresowanych jestem stylistką paznokci więc polecam się w Norwich:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...