Skocz do zawartości

Social Security Number


Rekomendowane odpowiedzi

w pelni sie zgadzam z agatenka, podczas moich 2 pobytow w usa na wat w wiekszosci wypadkow nie chcieli przyjac osob do pracy bez SSN, jedynie mogles pracowac tam gdzie biuro Ci zalatwilo, czyli gdzie miales contract. i teraz nasuwa mi sie pytanie czy to dlatego ze mamy z nimi podpisany contract to mozemy pracowac przez pewien okres (do wyrobienia dokumentow) bez SSN? czy to zalezy po prostu od pracodawcy czy przyjmie nas bez lub z SSN. bo wiadomo ze jak sie jedzie na wat ma sie jedna prace zapewniona przez biuro ( w opcji Full-service) ale kiedy chcesz znalezc druga prace- tam Ci mowia: przyjdz jak bedziesz mial SSN.

a nawet przytocze wam jeszcze ciekawsza sytuacje jaka zdazyla sie mojej przyjaciolce ktora byla ze mna. przy drugim wyjezdzie mialysmy juz SSN tylko ze kolezanka zapomniala wziac tej karteczki z polski ale znala swoj numer. i wyobrazcie sobie ze nasz pracodawca powiedzial ze nie moze zaczac pracy dopoki mu tej karteczki nie dostarczy by on mogl sobie ja skserowac. (glupota) i nic nie daly tlumaczenia ze zna numer na pamiec i moze mu go podac i tak minal tydzien nim zaczela prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...