Skocz do zawartości

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna u organizatora wyjazdu?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialbym sie dowiedziec jakie najczesciej padaja pytania i czy jest to tylko rozmowa czy jest jeszcze jakis test z gramatyki?? Najlepiej bedzie jak napiszecie jak to jest w Yesie ale za pozostale odpowiedzi takze dziekuje

Ze strony biura YES http://www.yes.org.pl/sub/wat_procedura.htm :

"Odbycie rozmowy kwalifikacyjnej w jezyku angielskim do10 dni od daty podpisania umowy (nie zakwalifikowanie sie skutkuje rozwiązaniem umowy oraz zwrotem ca3ości dokonanych wp3at)."

Pytania - http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=737 - rozmaite... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku to ci powiem jedno trzymaj sie od Yesa z daleka to najgorsze oszusty!!!!!!!!!!!! by3em w 2004 w wisconsin dells z JDJ i by3o tam duzo ludzi ze slaska w3asnie z yesa nikogo nie spotka3em kto by by3 zadowolony!!!! A wiec przemys to!! a co do rozmowy to sa to zazwyczaj proste testy jezykowe, jak go nie zdasz to i tak ci go poprawia tak zebys pojecha3 w koncu maja z tego kase, tak by3o ze mna.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze tak odnosnie tej rozmowy. To ze jest ona tylko formalnoscia to wiem, ale od czego w takim razie zalezy stopien jakim oceniaja rozmowce. Tak jak jest w yesie elementary intermediate i advanced (czy cos w tym stylu)

dzieki

Od wrazenia, jakie sprawiasz na "egzaminatorze"... :smt021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak sie sklada ze w zeszlym tygodniu mialem przyjemnosc przejsc przez rozmowe kwalifikacyjna z Yes a.Jade na W&T w 2005.Zostalem oceniony na poziomie komunikatywnym(nie sklamalem piszac w CV ze jade zeby sie nauczyc angielskiego.. :) )Natomiast kolega dostale advanced a ktos inny wiem ze pre-intermediate,wiec sa rozne sposoby oceniania.Jest tam test,sklada sie z ok 70 zda,na roznym poziomie,jedna prawidlowa odpowiedz,czasu wystarczajaco.Potem jest rozmowa z FAJNA Pania :lol: Wszystko po angielsku,Pani bardzo mila.Podobno ocena nie jest tylko ze znajomosci jeyka ale rowniezz tego jakie ogolne wrzenie zrobisz.Ile w tym prawdy to nikt nie wie...ale wygladalo to wszystko na profi.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Ja te? jestem ju? po rozmowie w YES'ie. W tym roku jest tylko 40 zdan z wypunktowanymi miejscami i 4 odpowiedzi pod spodem (a,b,c,d). Kiedyś by3 jeszcze tekst a potem kilka pytan do niego.

No a potem to jest krótka rozmowa, ale nie ma zasady chyba na jaki temat. Ja rozmawia3em z faktycznie FAJN! panią "lektorką" o sobie i o planach. Lu1na rozmowa :( Generalnie fajnie i bezstresowo.

Nie wiem nic o podciąganiu, ?eby tylko ktoś polecia3. Wiem natomist, ?e je?eli ktoś nie zaliczy to dostaje jeszcze jeden termin za jakiś czas.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...