Skocz do zawartości

Zielona Karta i podwojny wpis


valrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wszedzie pisze ze mozna wpisywac np. mame i tate jednoczesnie zeby zwiekszyc szanse na wygrana. Mam tylko 1 pytanko... czy jesli oboje wylosowali by Zielona Karte (choc jest to malo prawdopodobne) to czy nie bylo by potem problemow z jej uzyskaniem ?

Zielona karte to ja chce :lol: ale nie jestem jeszcze pelnoletni - rodzice nie zamierzaja wyjezdzac, to wtedy (jesli akurat oboje by wygrali) to ja bym dostal zielona karte po kim? po mamie czy po tacie?

No i to tyle moich watpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mi sie przypominala.... wiec tak:

w informacjach technicznych o zdjeciu jest napisane:

Head of the person should not be tilted up, down, or to the side.

Czy przez "to the side" chodzi o to ze glowa musi byc calkowicie na wprost, czy tak jak u nas w paszporach jest? zdjecie w paszporcie ma lekka skrzywiona glowe - tak ze widac tylko lewe uch osoby fotografowanej a prawie juz nie. Czy takie zdjecie moze byc?

Head of the person should cover about 50% of the area of the photo.

Czy zdjecie takie jak jest w paszporcie pokrywa te 50% ??

Teraz druga sprawa... mam kilka takich zdjec [takich jak sa w paszporcie] i musze je zeskanowac bo nie mam cyfrowego zdjecia, ale one [takie jak w paszporcie] nie maja wymiaru 5cm x 5cm ! One maja wymiar cos kolo 4.5cm x 3.5cm. Czy jesli zeskanuje takie zdjecie w 150dpi - bedzie mialo ono wymiar okolo 250x210 pixeli - a nastepnie je przeskaluje na 320x240 to czy takie zdjecie zostanie zaakceptowane?? Sprawdzalem w tym photo validatorze ale on sprawdza chyba tylko rozdzielczosc wiec to niekoniecznie musi byc "dobre" sprawdzenie....

Bardzo prosze o odpowiedz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie pisze ze mozna wpisywac np. mame i tate jednoczesnie zeby zwiekszyc szanse na wygrana.  

Nie rozumiem... Ty nie mozesz wpisywac ich do swojego wniosku. Oni MUSZA wpisac Ciebie, jesli nie ukonczyles 21. roku zycia.

czy jesli oboje wylosowali by Zielona Karte (choc jest to malo prawdopodobne) to czy nie bylo by potem problemow z jej uzyskaniem ?  

Jedyny problem jaki widze, to klopoty bogactwa :wink:

to ja bym dostal zielona karte po kim? po mamie czy po tacie?

Czy to wazne? I tak zwyciezca musi pojechac do Stanow, wiec nie martw sie - juz pozniej zdecydujecie kto z nich (moze oboje) chce skorzystac z tej szansy. :lol:

Powodzenia :smt040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head of the person should not be tilted up, down, or to the side. Czy przez "to the side" chodzi o to ze glowa musi byc calkowicie na wprost, czy tak jak u nas w paszporach jest? zdjecie w paszporcie ma lekka skrzywiona glowe - tak ze widac tylko lewe uch osoby fotografowanej a prawie juz nie. Czy takie zdjecie moze byc?  

Zapomnij o zdjeciu z paszportu.

Twarz osoby fotografowanej musi byc skierowana prosto w obiektyw aparatu.

Glowa osoby fotografowanej nie powinna byc podniesiona, opuszczona, ani przechylona na bok.

Head of the person should cover about 50% of the area of the photo.

Czy zdjecie takie jak jest w paszporcie pokrywa te 50% ??  

Nie wiem, ale tak jak pisalem - to nie jest zdjecie takie, jak w paszportach!

mam kilka takich zdjec [takich jak sa w paszporcie]

To je odloz na polke 8)

W sprawach dopasowania zdjec polecam napisac (choc prawdopodobnie nie mam uprawnien, aby podawac Jego adres) do Tomka, ktory ofiarowal swoja pomoc w tej materii: wiercioch@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...