Skocz do zawartości

US ARMY dla nielegalnych!!!


kamaz

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu jak amerykanie wdepneli po uszy w [beeep] iraku, to teraz potrzebuja duzo miesa armatniego :lol:

Teraz nie trzeba miec zadnych papierow, nie trzeba znac jezyka zeby wstapic do usarmy. Amerykance porobili w Iraku jednostki polsko-amerykanskie gdzie dowodzcy tylko mowia po polsku i angielsku, a zolnierze nie musza mowic po angielsku. Oczywiscie taki emigrant wstepujacy do wojska teraz, pierwsza (i ostatnia przewaznie) wycieczke ktora odbedzie po 9 tygodniowym szkoleniu to bedzie Irak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napewno chodzi o nieleganych emigrantow ?? bo chyba ktos na poczatku pomylil pojecia.... mowa jest o wojsko za Obywatelstwo... co nie znaczy ze nielgalnie moga wstapic do wojska... NIe moga, nie mogli i nie beda mogli wstepowac do wojska nielegalni emigranci... lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac nigdy w to nie uwieze dopuki nie zobacze... nielgalni do wojska... to jest sprzeczne ze wszelkimi prawami panujacymi na swiecie tak mi sie wydaje... wiec podtrzymuje swoja opinie NIe byli, nie sa i nie beda nielegalni emigranci w usa przyjmowiani do wojska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz moga :lol:

do iraku duzoooo wojska na przemial trzeba

m4verick jeśli podajesz takie informacje to musisz je potwierdzić jakimiś linkami ze stron rządu USA... bo to, że ktoś zrobił na taki temat reportaż w TV lub prasie to jedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeli a co ty myslisz ze ja podpieram sie jakimis artykulami z gazety i z tv, przeciez to byloby rownoznaczne jakbym sobie to wymysli. Prawdomownosc mediow a rzeczywistoc to dwa rozne swiaty przeciez.

Mowie o tym, poniewaz podemna mieszka akorat zolnierz, ktory pracuje w biurze poborowym, sam mi to powiedzial.

PS. Oczywiscie takich rzeczy nie przeczytasz na stronie usarmy.com ale jak pojdziesz do biura poborowego to cie z otwartymi rekami przywitaja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeli a co ty myslisz ze ja podpieram sie jakimis artykulami z gazety i z tv, przeciez to byloby rownoznaczne jakbym sobie to wymysli. Prawdomownosc mediow a rzeczywistoc to dwa rozne swiaty przeciez.

Mowie o tym, poniewaz podemna mieszka akorat zolnierz, ktory pracuje w biurze poborowym, sam mi to powiedzial.  

PS. Oczywiscie takich rzeczy nie przeczytasz na stronie usarmy.com ale jak pojdziesz do biura poborowego to cie z otwartymi rekami przywitaja :lol:

Przestan p... glupoty bo rece opadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...