Jump to content

US ARMY dla nielegalnych!!!


kamaz

Recommended Posts

No to doczekalismy sie. Jak podaly FAKTY TVN pentagon juz zdecydowal ale jeszcze tego publiczie nie oglosil. Nielegalny imigrancie przyjdz do nas walcz w iraku czy gdziekolwiek indziej na swiecie w silach zbrojnych USA. Dostaniesz za to obywatelstwo, twoja zona i dzieci opiekę medyczna i dentystyczna, a ty 4000$ do kieszeni na miesiac. Juz widze te regimenty z jackowa i greenpointu :D Oj czuje ze bedziemy czesto slyszec o kolejnych polakach a raczej amerykanach tylko z polsko brzmiącymi nazwiskami poleglymi na polu chwały. GO ARMY :wink:

Link to comment
Share on other sites

FAKTY podaly to dzis czyli 27 grudnia. Nie wiem czemu myslisz ze to zart, przecierz od jakiegos juz czasu wiadomo ze w pentagonie konczy sie mieso armatnie. A dla nich nadanie obywatelstwa i psi zold dla nielegalnych to niewielka cena za powodzenie misji wojskowej.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam co pisze Kamaz, słyszałem w radio (nie pamiętam stacji) ci którzy zechcą wstapić do armii amerykańskiej dostaną obywatelstwo. Byłoby OK, ale weź tu uniknij kulki w łeb albo rozerwania na strzępy przez terrorystę zamachowca.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam co pisze Kamaz, słyszałem w radio (nie pamiętam stacji) ci którzy zechcą wstapić do armii amerykańskiej dostaną obywatelstwo.

Zgadza sie, tak jest od dawna, dostaną OBYWATELSTWO w trybie przyśpieszonym, ale nie Kartę Stałego Rezydenta- bo tą musieli mieć wstępując do wojska. Ktoś w tych 'Fucktach' coś gdzieś usłyszał i wyciągnał daleko idące i zupełnie błędne wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...