Skocz do zawartości

Jakie biuro pozwala kupowac bilety samemu???


Rekomendowane odpowiedzi

W BTC trzeba za mozliwosc kupna biletu zaplacic 100-150$ ale mysle ze i tak sie oplaca bo jak przejarzalam w biurze (pan byl tak mily) ceny biletow jakie mieli w tamtym roku to mysle ze oplaca sie dac im te pieniadze i kupic samemu.

Przykaldowe ceney z zeszlego roku w terminie od 16 czerwca(mnie akurat taki intersowal)

Nowy Jork od 2840zl

Chicago od 2940zl

Miami od 3040zl

Los Angeles od 3600zl

Pozdrawiam ;)

Boberka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

:oops: sorrki... jakos nie doczytalam.. juz wiem o co chodzilo. no to rzeczywiscie.. tyle czy jest sens haraczowania jak mozna po prostu inne biuro wybrac ktore tak nie przegina. :?: . tez mialam "przyjemnosc" z BTC.. nie wspominam za milo , no ale to moje subiektywne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Jadę w tym roku z BTC i samemu kupuje sobie bilety bez dodatkowych kosztów.

niestety informacja nieprawdziwa, można kupić bilet w BTC samemu ale po wpłacie 100$ -150$ w zależności od opcji programu

no wlasnie, niestety niby btc spoko firma ale "haraczyk" jesli nie chcesz od nich biletu trzeba placic. ale dla pewnosci mysle ze lepiej nie kupowac od nich biletu bo nie kupuje sie kota w worku. dasz te 100-150$ za rezygnacje ale przynajmniej wiesz ze tyle wlasnie placisz wiecej do ceny biletu sowjego. glpie no ale trudno. a jesli od nich wezmiesz to nigdzie, naprawde nigdzie w umwoie nie ejst napisane ile moga sobie naliczyc jak od nich bedzie sie bralo ticket. ja po zeszlorocznej przygodzie z ytp bym nie ryzykowala......

a propo ytp - tak - bilet mozesz w tym roku sam kupic, zreszta rok temu tez mozna bylo. mi np nie powiedzili wtedy ze jesli od nich nie bierzesz to program kosztuje 100$ wiecej. teraz natomiast czy bierzesz czy nie bierzesz bilet od ytp i tak placisz za program 100$ wiecej niz rok temu. wiec faktycznie to dobroczyncy....haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w tym roku z BTC i samemu kupuje sobie bilety bez dodatkowych kosztów.

niestety informacja nieprawdziwa, można kupić bilet w BTC samemu ale po wpłacie 100$ -150$ w zależności od opcji programu

no wlasnie, niestety niby btc spoko firma ale "haraczyk" jesli nie chcesz od nich biletu trzeba placic. ale dla pewnosci mysle ze lepiej nie kupowac od nich biletu bo nie kupuje sie kota w worku. dasz te 100-150$ za rezygnacje ale przynajmniej wiesz ze tyle wlasnie placisz wiecej do ceny biletu sowjego. glpie no ale trudno. a jesli od nich wezmiesz to nigdzie, naprawde nigdzie w umwoie nie ejst napisane ile moga sobie naliczyc jak od nich bedzie sie bralo ticket. ja po zeszlorocznej przygodzie z ytp bym nie ryzykowala......

a propo ytp - tak - bilet mozesz w tym roku sam kupic, zreszta rok temu tez mozna bylo. mi np nie powiedzili wtedy ze jesli od nich nie bierzesz to program kosztuje 100$ wiecej. teraz natomiast czy bierzesz czy nie bierzesz bilet od ytp i tak placisz za program 100$ wiecej niz rok temu. wiec faktycznie to dobroczyncy....haha

aha no i dodatkowe inf:

career investment 2300 self, 2800 z ich pracodawca, +35 sevis i + 100 viza

a bilet jak sie chce.nic w umowie o nim nie ma, wiec jesli chce sie od nich to maja jasno okreslona prowizje - 100zl; szukaja ci biletu - przedstawiaja oferte i albo bierzesz i placisz albo rezygnujesz. wiec to jest luz.nie musisz podejmowac decyzji ani nic podpisywac zanim nie poznasz ceny.

bylam tez w w biurze campus i nauczona zeszlorocznymi akcjami z biletami gnilam kolesia zeby powiedzial jak to u nich z biletami (jest obowiazek zakupu), wiec z wielkim fochem i bolem ale powiedzial ze najtaniej w polsce - prowizja 50 zl...no ale nie wiem - to tylko jego slowa...byc moze tak, byc moze nie. w kazdym razie umowe podpisujac na program musisz od nich bilet brac i ceny nie znasz wiec skad mozna miec gwarancje ze nie przytna wiecej... wiem, moze to glupio brzmi co pisze, ale ja nie mam ochote znow dawac w prezencie jakims pajacom 1000zl....

a propo - ktos cos wie o biurze career investment?jade z nimi w tym roku (SELF wiec luzik) ale w sumie to nic o nich nie wiem...ktos jakies problemy kiedys mial? ja jak narazie mam okay wrazenia, babka w biurze w gdansku, p.marta jest spoko babka (no w zeszlym roku tak tez myslalam o babkachz ytp poczatkowo,heh) i jak do tej pory mega pomocni i zyczliwi...no i wlasciwie to pozawracalam im w biurze strasznie glowy (zdecydowalam sie na WAT tydz temu wiec malo czasu bylo na szukanie pracy) a dopiero dzis w koncu podpisalam umowe majac juz tam w usa wszystko ustawione. wiec to bardzo na plus, ze jeszcze nie majac zadnej gwarancji ze pojade z nimi juz wspolpracowali, pomagali.mam nadzieje ze tak bedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hey, mam pytanie czy ktoś sie orientuje ile w tamtym roku ColumbusClub życzył sobie za bilet do NY? Mamy lecieć Air France, na rożnych stronach bilet kosztuje od 1700-1800zl a my już daliśmy 2000zł zaliczki i gość w biurze w ogóle coś sapie że jeszcze 1000zl dopłaty może byc!? :shock: oczywiście na razie nic nam jeszcze nie powiedzieli bo "muszą jeszcze to ustalić" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...