Skocz do zawartości

Work&travel z go2usa?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!Wybieram sie w tym roku do Stanów własnie z go2usa.Ale ostatnio pojawiły sie na temat tej firmy niepochlebne posty.Tak wiec jesli ktos kiedykolwiek miał stycznosc z tym biurem albo najlepiej wyjeżdzał z nim na wat czy może udzielic konkretnej odpowiedzi-CZY TO BIURO JEST SOLIDNE?Czy warto z nimi wybierac sie na work and travel.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W sezonie 2006 bylem na W&T z biurem GO2USA. Pytasz czy wszystko było OK? A wiec jak dla mnie biuro w pełni wywiązało się ze wszystkich swoich obowiązków. Ale po kolei. Był w to mój pierwszy wyjazd do Stanów, szukałem sprawdzonego biura. GO2USA poleciła mi koleżanka, która sama wcześniej korzystała z ich usług. Pełen obaw pierwszego wyjazdu postanowiłem wybrać opcje Full - czyli miałem zapewnioną prace i mieszkanie na miejscu (Lake Placid). Biuro wraz ze sponsorem (Spirit) nie nawaliło - na miejscu czekała na mnie dobra praca i fajne mieszkanie. W tym roku wyjeżdżam jeszcze raz z GO2USA lecz tym razem z opcją Self i na Zachodnie Wybrzeże.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze bardzo duzo zalezy od danej siedziby w danym miescie i od ludzi w nich paracujacych. Np siedziba w Lodzi moze sie doskonale zorganizowac i wywiazac ze wszystkich postawionych sobie celow i wymagan a np. siedziba w Katowicach moze nawalic tak, ze az sobie to trudno wyobrazic (oczywiscie generalizuje, bo nawet nie wiem gdzie ta firma ma swoje oddzialy). Tak wiec moze rekomendujac jakas firme lub tez przeciwnie, dobrze by bylo rowniez dopisac miasto w ktorym ma oddzial.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

biuro dla mnie w 100% sprawdzone i wiarygodne!!!! zero zastrzezen z mojej strony jak rowniez osob ktore znam, a ktore tak jak ja jechaly od nich! dzieki nim poznalam wspanialych ludzi, i zawarlam przyjaznie na cale zycie az na Hawajach ;) życ nie umierac!polecam biuro kazdemu znajomemu!! w tym roku znow jade na Hawaje i tylko z biurem GO2USA!!!

POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Na czym polegało oszustwo/nie wywiązanie z się z podpisanej umowy ?

Ja również mam bardzo złe doświadczenia z tegorocznego wyjazdu do USA przeprowadzonego przez go2USA. Nie dość, że nie wywiązano się ze znalezienia mieszkania, za co zapłaciliśmy (więc po wylądowaniu byliśmy skazani sami na siebie). Wprowadzono mnie również w błąd przekonując abym wziął opcję wyjazdu na 4 miesiace + 30 dni gratis, tymczasem, załatwiono papiery jednie na 3 i tutaj pan Mariusz (właściciel) również nie widzi problemu. Tych rzeczy jest całkiem sporo i osób, które w tym roku miały problemy również jest całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Hmm.Ja nie miałem żadnego problemu z tym biurem.Wręcz przeciwnie, zamęczałem ich milionami pytań i na każde otrzymałem odpowiedz.Trzeba pod uwagę wziasc to ze biuro działa tylko z Lodzi i wszystko załatwiają sami.Sa okoliczności zewnętrzne których nie da się przeskoczyć z PL i co wtedy?Nawali jakiś kontakt w US a 40 innych osób ma jakieś pytania i wszystkim się trzeba zając.Niech nawali np 40 pracodawców w USA a masz 3 dni by to wszystko odkręcić, co wtedy?Wtedy sa nieporozumienia i narzekania bo coś nie poszło dokładnie tak jak chcieliśmy. Dlatego wole opcje self gdy jedyna osoba która można obwinić to ja sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku i zostałem oszukany.

Teraz czeka mnie żmudna droga sądowa żeby odzyskać kasę...

alkokot, udalo sie cos wskurac? pytam bo na 100% bed emiala ten sam problem, moze jak wspolnie zbierzemy sily bedzie latwiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...