Skocz do zawartości

FOSTER


Rekomendowane odpowiedzi

bo to pochlebianie jest co najmniej podejrzane  

Witaj,

Bardzo Cie przepraszam, ze uda3 mi sie wyjazd z Fosterem i jestem z nich zadowolona. Przykro mi, ze nie moge powiedziec nic zlego o tej firmie.

Moze wybierz JDJ ?? sa rewelacyjni !! Bo skoro wiekszośa pisze, ze JDJ ich oszukalo to zapewno wszyscy klamia...

Twoja retoryka mnie powali3a...

Poza tym... nigdy nie mozesz miec pewnosci, ze biuro ktore wybierzesz akurat w tym roku nie nawali. trzeba zaryzykowaa i wreszcie ktores biuro wybrac :lol: Juz chyba najwyzszy czas.

pozdrawiam,

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

no to prosze...

ja bylam z fosterem. praca byla (rewelacyjna), niemniej zalatwiona przed samym wyjazdem, wize i bilet wreczona mi na 3 godziny przed wylotem....

no i pracodawca nie za bardzo orientowal sie, ze istnieje taka firma jak foster, ktora nas przyslala, figurowalismy pod inna nazwa (columbus club) o czym foster nas nie poinformowal.....

ale wakacje byly super :smt035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Moze wybierz JDJ ?? sa rewelacyjni !! Bo skoro wiekszośa pisze, ze JDJ ich oszukalo to zapewno wszyscy klamia...

Ja bylam rok temu z JDJ i nie mow tak, bo ludziom ktorzy ladowali na lotnisku w stanach i dowiadywali sie, ze nie ma dla nich pracy, wcale nie bylo tak wesolo. Albo ciekawe co ty bys zrobil jakbys na orientation po przylocie dowiedzial sie, ze jednak pracy, ktora masz na kontrakcie nie ma i sam musisz sobie cos znalezc, bo przeciez jak nic nie zarobisz to z czego bedziesz zyl w stanach? A JDJ umyl rece i powiedzial, ze oni nie sa temu winny.

To za co my placimy tyle pieniedzy na program, w ktorym jest zagwarantowany pracodawca????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 4 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...