Skocz do zawartości

CCUSA:ALMATUR:YTP


Rekomendowane odpowiedzi

HAJ:) w 2007 roku zamierzam pierwszy raz pojechac na w&t do usa prosiłbym o opinie biura ccusa (oferty pracy ,ubezpieczenie, opieka biura w usa i pomoc przy załatwianiu papierków jeszcze przed wyjazdem) wszelkie informacje bedą dla mnie bardzo cenne:)myślę o pracy w rejonie New Jersey...czy ktos z Wrocławia wybierał się kiedyś z ccusa?dzieki za info,pozdrawiam..prosiłbym też o opinie o w&t z Almaturem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjechałam z Almaturu w zeszłe wakacje. Ja i mój chłopak byliśmy chyba jedynymi osobami, które nie narzekały na biuro, z którym wyjechały - naprawdę nie było się do czego przyczepić.

Jedyna rzecz, jaką zrobię przed następnym wyjazdem - postaram się jak najwięcej dowiedzieć o miejscu wyjazdu. Bo to, że jedzie się do dobrego hotelu i ma się dobre warunki pracy to jedno, a to, że w Atlantic City jest tylu studentów z Europy, że znalezienie drugiej pracy graniczy z cudem, to drugie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spod Wrocławia i byłem z CCUSA w zeszłym roku. Byłem w NewJersey, konkretnie w Point Pleasant Beach. Zarówno organizację wyjazdu w Polsce jak i pracę w USA oceniam 10/10!

Zresztą poszukaj postów na ten temat, w bazie opini o pracodawcach jest też moja opinia o pracodawcy (Jenkinson's Pavilion). Zresztą chyba najlepszą rekomendacją jest to, że zamierzam tam pojechać również za rok ;)

jeśli masz więcej pytań to pisz na jok.cs@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...