Skocz do zawartości

Kielce - Jakie biuro wybrać? Proszę o opinie!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mieszkając w Kielcach nie musicie przecież jechać koniecznie z firmami które mają swoje przedstawicielstwo w Kielcach. I tak np. na targi będziecie musieli jeździć do Warszawy. Poza tym z niektórymi biurami można wszystko załatwiać przez telefon, emaile i wcale nie trzeba dodatkowo jeździć do innych miast.

Zobaczcie sobie które biura są najwyżej oceniane w bazie opinii i jedźcie z któregoś z nich: http://www.usa.info.pl/baza_search.php

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to rozumiem ze mozna zalatwic sparwy nie przez biuro tylko korenspondencyjnie.

a nasza sytuacja jest taka jest nas 4 chcemy wyjechac typowo zarobic kapuste. nie obchodza nas targi bo nie chce nam sie jezdzic za tym. chcemy jechac z opcji gdy prace znajduje firma. poza tym chcemy sie zapisac jakos w tym tygodniu bo myslimy ze moze bilecik bedzie tnszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jedziecie "typowo zarobic kapuste" to nie tedy droga. Kapuste to zarabiaja te biura, a pozniej studenciki zapie******** przez cale wakacje zeby to odrobic. No ale coz, moja wypowiedz zaraz zostanie zjechana przez tych ktorzy rzekomo zarobili tam kokosy (chociaz nigdy nie pisza w jaki sposob), i pojedzie kolejna osoba ktora na miejscu sie przekona kto pisal prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:D

Nie rozumiem jak mozna miec 8 czy 9 pracodawcow. Przeciez wiekszosc biur w swej ofercie ma setki ofert pracy od roznych pracodawcow. Tak przynajmniej jest w tej, z ktorej lece. Co tydzien dostaje sie wykaz ofert i wybiera sie. Jesli chcesz sporo zarobic to najlepiej wybierz biuro, ktore ma wielu dobrych pracodawcow, a przy okazji atrakcyjny cenowo program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nasza sytuacja jest taka jest nas 4 chcemy wyjechac typowo zarobic kapuste. ....

Aro007 jadąc z takim podejściem możesz się bardzo rozczarować jadąc pierwszy raz. Przede wszystkim nie masz jeszcze SSN na który trzeba czekać ok. 1 miesiąca - jak nie dłużej ( niektórzy mieli szczęście i dostali szybciej, jednak bardzo często w okresie letnim okres oczekiwanie się wydłuża) Najprawdopodobniej przez ten okres nikt cię nie przyjmie do pracy (chodzi mi o drugą – nie załatwioną przez biuro) - chyba że będziesz miał farta. Z własnego doświadczenia wiem że jeżeli pracodawca ma do wyboru pracownika który posiada wszelkie dokumenty a takiego który ma jakieś zaświadczenie że czeka na SSN wybierze tego pierwszego. Najlepiej załóż sobie że jak jedziesz pierwszy raz - wystarczy że zwróci Ci się program – są bardzo duże szanse że zarobisz więcej ale lepiej się miło rozczarować niż odwrotnie ( liczyć jak ty to napisałeś na wielką kapustę – a Ci się to nie uda ) – to taka moja rada.

dlaczego ludzie nie pisza ile zarobili z jaka organizacja??

Ja nie mam jakiś tajemnic – gdy jechałam pierwszy raz (2003) jechałam z Columbus Club (Bunac) i zarabiałam 8$/h - supermarket. ( każdy następny wyjazd był już z własnym pracodawcą) To czy znajdziesz lepszą, fajniejszą i lepiej płatną pracę już na miejscu zależy tylko od Ciebie – twojego charakteru, języka , szczęścia.

Dlatego moim zdaniem lepiej jeździć do większych miast , miasteczek turystycznych itd. gdzie masz takie możliwości. Odradzam natomiast parki rozrywki czy parki narodowe gdzie znalezienie innej pracy jest znacznie trudniejsze.

...a co do tych 9 pracodawcow takie dane dostalem od CCUSA. wiec nie wiem jak to jest naprawde

Mogę się mylić ale wydaje mi się że z tych 9 pracodawców możesz sobie wybrać jeżeli chcesz wiedzieć od razu ( tańsza opcja). Jeżeli chcesz iść na targi pracy, gdzie pracodawców będzie dużo więcej -płacisz więcej – ale z drugiej strony nie masz pewności że będą fajniejsi, lepsi itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...