Skocz do zawartości

Kupic bilet samemu czy przez BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Tym razem w sprawie kupna biletu z BTC... czy oni na prawde tak duzo sobie licza? bo w zeszlym roku z Almaturu lecielismy 21 czerwca do NY United Airlines za 1808 zl ze wszystkimi oplatami :D a z tego co czytalam to BTC lata chyba tylko AlItalia i maja drogie bilety :? Czytalam ze ludzie polecaja samemu kupic bilet ale wtedy BTC liczy sobie drozej za program i to az 150 dolarow!! :) tak wlasnie dolarow i nie wiem czy w takiej sytuacji to sie nam oplaca szukac samemu biletu :? A co Wy o tym sadzicie? prosze o rady

Pozdrawiam

Boberka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jechalem z YTP (jak juz pewnie wszyscy wiedza z biletami byly tam przekrety ze hej). I jak najbardziej lepiej jest sobie kupic bilet samemu, 150$ to wcale nie az tak duzo, a masz swobode kupic to samemu (sukac, kombinowac jak by kupic bilet taniej, w takim terminie jakim chcesz, o tej godzinie jakiej chcesz, z tej linii jakiej chcesz itd.). Aha, jeszcze jedno, dla tych ktorzy nigdy nie kupowali sobie biletu i mysla ze jest to jakas skomplikowana procedura (ja tak myslalem, zanim nie poszedlem do biura podrozy): bilet na samolot do usa kupuje sie rownie latwo jak bilet na autobus - roznica jest tylko w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Tym razem w sprawie kupna biletu z BTC... czy oni na prawde tak duzo sobie licza? bo w zeszlym roku z Almaturu lecielismy 21 czerwca do NY United Airlines za 1808 zl ze wszystkimi oplatami  :D a z tego co czytalam to BTC lata chyba tylko AlItalia i maja drogie bilety  :?  Czytalam ze ludzie polecaja samemu kupic bilet ale wtedy BTC liczy sobie drozej za program i to az 150 dolarow!! :) tak wlasnie dolarow i nie wiem czy w takiej sytuacji to sie nam oplaca szukac samemu biletu  :? A co Wy o tym sadzicie? prosze o rady

Pozdrawiam  

Boberka

miałeś super cenę biletu w sezonie wakacyjnym i radze abyś przy tym pozostał, ja leciałem miesiąc wcześniej 25 maja a zapłaciłem 2540zł, nawet jak zapłacisz te 150$ powinieneś wyjść do przodu, nie wspomnę tu już o jakości Alitalii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za rady ;)

wlasnie po burzliwej naradzie (wiadomo 4 osoby a 5 zdan na dany temat)

:smt021 :cisza: :boks: :klotnia:

stwierdzilismy ze zainwestujemy te 150 dolarow aby spac spokojnie i samemu kupic bilet :) nawet jesli wyjdzie nam troche drozej to przynajmniej bedziemy spac spokojnie ze biuro nagle nie zmieni nam terminu wylotu (jest taka klalzula w umowie ze beda sie starac zapewnic na w wybranym terminie lot ale moga zmienic date wylotu o 5 dni :? ) a co jesli zmienia nam na wczesniejsza a wiadomo ze w czasie sesji 5 dni to strasznie duzo. Tymbardziej ze w tym roku sesja trwa u nas od 26 czerwca do 7 lipca i wszytskie egazminy chcemy zaliczac w zerowkach. (Niektorzy z nas nawet 5 takowych!) Dlatego dla spokojnej glowy wybieramy opcje kupienia biletu na wlasna reke :D

Dziekuje za rady

pozdrawiam :P

Boberka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jedziemy z BTC i zastanawiamy sie czy warto kupic bilet samemu czy nie takie ceny przedstawia BTC: Wysokość opłaty za bilet lotniczy uzależniona jest od daty wylotu do USA oraz miasta docelowego w USA i będzie zawierać się w

następującym przedziale: Boston, Chicago, Nowy Jork, Waszyngton (1590-2090 PLN + podatki/opłaty lotniskowe); Miami (1790-2190 PLN +

podatki/opłaty lotniskowe); Denver, Los Angeles, San Francisco (2290-2790 PLN + podatki/opłaty lotniskowe). Całkowita wysokość opłaty za

bilet lotniczy na przelot w tym samym terminie i do tego samego miasta docelowego w USA, będzie identyczna niezależnie od linii lotniczej i

zostanie podana Klientowi najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2007.

Mam pytanie ile kosztuja opłaty lotniskowe??

Wiem że bilet trzeba kupić wmiarę szybko ale czy warto już go kupować teraz (gdy nie mamy prcodawcy i nie wiemy kiedy dokłądnie jechać)? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

Te ceny sa conajmniej smieszne

Ja tez lece z BTC w tym roku i tak z ich cen wynika ze bilet bedzie kosztowal powiedzmy 3 tys zlotych no bo oplaty lotniskowe to bedzie z 800 zl plus te ich 2200 powiedzmy przykladowo do waszyngtonu wychodzi 3 tys.

jak sprawdzalem na stronie www.campus.pl obecnie bilet na czerwiec kosztuje 1600 zl ze wszytskim jak sie dobra linie wybierze,do czerwca zdrozeje powiedzmy do 2 tys zl.

wiec jak kupicie sami to zaplacicie 2 tys plus 450 zl(dla je@#$%^& btc) no i wychodzi 2500 u nich bedzie z 3 tys...wiec nie polecam BTC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

W BTC trzeba za mozliwosc kupna biletu zaplacic 100-150$ ale mysle ze i tak sie oplaca bo jak przejarzalam w biurze (pan byl tak mily) ceny biletow jakie mieli w tamtym roku to mysle ze oplaca sie dac im te pieniadze i kupic samemu.

Przykaldowe ceney z zeszlego roku w terminie od 16 czerwca(mnie akurat taki intersowal)

Nowy Jork od 2840zl

Chicago od 2940zl

Miami od 3040zl

Los Angeles od 3600zl

Ogolnie rzecz biorac przy kazdej cenjie biletu byly wyszczegonione podatki i oplaty lotnikowe. Co Ciekawe zazwyczaj wynosily one 850zl. Gdzie tu logika ze bilet za 1800 i taki za 2500 maja takie same podatki. Cos mi sie wydaje ze biuro sobie niezle zarabia na tych biletach dlatego postanowilismy zrezygnowc z kupna biletu przez biuro i sami sobie bedziemy kupowac bileciki. Wbrez pozorom nie kest to skomplikowana procedura :D

Pozdrawiam :)

Boberka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...