Skocz do zawartości

Kupic bilet samemu czy przez BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

hmm, neiw eim czy to takie opłacalne. Najtańsze bilety jakie znalazłem (Warszawa - LA, wylot 24.06 powrot 8 .10) kosztuja razem z oplatami lotniskowymi kosztuja 2980 + 150$ dla biura razem powiedzmy 3450 (najtanszy wariant) Natomiast oferta BTC do LA to bilet w granicach 2290-2790 + oplaty lotniskowe powiedzmy 600 PLN, tak więc całkiem mozliwe, że na jedno wyjdzie, ale może się myle lub źle szukałem, jesli tak prosze o poprawienie mniew tej kwesti, będe wdzięczny za pomoc!

na stronkach o których wspominaliście nie znalazłem biletów w takich cenach jak mówiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy lecialam do Stanow z BTC, za drugim razem kupilam samodzielnie bilet (do Denver) i mimo ze musialam zaplacic bTC 'haracz' 400 zl, to i tak bylam do przodu o 300 (!!!) zl. Ceny za bilety, ktore nam proponowali byly po prostu smieszne, a do tego loty z niewiadomo iloma przesiadkami (PL-Europa_Stany_Denver), a ja mialam bilet PL-Europa_Denver, i to nie z Alitali-tak uwielbianej przez BTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...