Skocz do zawartości

Filmik na stronie YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w te wakacje wybieram sie na program w&t wlasnie z biurem YTP! Ale tak czytajac wasze opinie na ich temat to jestem troche zrezygnowany!!! W sumie mam wlasnego pracodawce i tylko zalezy mi zeby przez jakies biuro wyleciec do Stanow! Chyba bede musial sie jeszcze zastanowic, bo papierow jeszcze nie wyslalem!!! Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mnie odstręcza jedna rzecz: nigdzie na ich stronie nie ma informacji o cenie programu, jest tylko napisane że "najtaniej" - dlatego wybrałem konkurencję, gdzie jest napisane jakie programy, ile kosztują, jaka jest obecnie obowiązująca promocja

no i mam własnego pracodawcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...no ja tam nie wiem, jechalem z ytp i poza biletem za 3900 wszystko bylo zgdne z moimi oczekiwaniami. Pracowalem w kasynie w Las Vegas (Circus Circus) jako slot promotion clerk (oferta na to stanowisko byla tylko dla 2 osob)... a co do gadki Pana Michala to sorry ale kto jest naiwny ze mu wierzy? Ja poprostu olalem gadki o seminarium itp i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...