Skocz do zawartości

Filmik na stronie YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ehehehhe "ten program nie jest dla wszystkich" ;) dobry jest, procesy socjotechniczne przyswojone idealnie przez tych co obmyślili tą wypowiedz tego typka! Film przypomina kampanię wyborczą :) Obiecywanie gór, gdy samemu jest się w dolinie. Czy student jako istota inteligentna pójdzie na to, czy da się omotać ? Już wkrótce.... :)Zostańcie przy telewizorach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie takie - moge sobie ten wuszerrrr wymienić na gotówkę?

hehe to bylo pierwsze o co sie zapytalam gdy otrzymalam ten voucher ;) ale niestety to tylko symboliczna kwota (chociaz twierdza ze tyle musialabym zaplacic za tego typu seminarium gdybym miala ochote wziasc w nim udzial a nie mialabym wejsciowki) rownie dobrze mogliby twierdzic ze wart jest 1 mln $ - takie glupie gadanie dla naiwnych

___________________

3 maj 2007 ---> Los Angeles 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie dlatego nie chodziłem na te propagandowe spotkania, które urządzają na mojej uczelni jakieś podrzędne biura.. Od słuchania takich steków bzdur przez 2 godziny, miałbym kompletnie zlansowany mózg...

Za to oparłem się na doświadczeniach moich przyjaciół, bo to jedyni ludzie jakim mogę zaufać jeśli chodzi o program WaT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

co prawda nigdy nie mialam do czynienia z YTP ale po waszych wypoiwedziach zajrzalam do nich na stronke. ten filmik- no na prawde smiech na sali..... dawno sie tak nie usmialam.

jush na poczatku: "po co tu przyszedles, po co jechac do hAmeryki?", "jak uwalnic personal power?" :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: "exeprience is eveRything", a to o ladowaniu w NY... :hahaha: :hahaha: :hahaha: no i ten bilet za darmo, program za darmo, kieszonkowe za darmo- skad ten koles sie urwal?

Tylko szkoda mi tych osob ktore sie naciely na tego typka, jak mozna tak oszukiwac niczego nieswiadomych studentow jadacych pierwszy raz do usa :D

bede kazdemu znajomemu odradzala YTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego nie chodziłem na te propagandowe spotkania, które urządzają na mojej uczelni jakieś podrzędne biura.. Od słuchania takich steków bzdur przez 2 godziny, miałbym kompletnie zlansowany mózg...

Za to oparłem się na doświadczeniach moich przyjaciół, bo to jedyni ludzie jakim mogę zaufać jeśli chodzi o program WaT

byłem niedawno na takim spotkaniu(BTC), były zaledwie 3 osoby w tym ja i kumpel, z którym byłem w USA... muszę powiedzieć, że gdybym wcześniej nie był w USA to po wysłuchaniu miłej pani i zobaczeniu filmu, bez problemu zapisałbym się na program, wszystko tak pięknie wygląda, mają to wyćwiczone pięknie, dokładnie wiedzą co powiedzieć, nawet nie wkraczają na teren niewygodnych tematów(bilety lotnicze), ale gadki pana z YTP nic nie przebije

ogólnie bardzo miło, nie dowiedziałem się niczego nowego, no może poza tym, że uaktualnili katalogi i np piszą już że w AC trzeba płacić składki na związki zawodowe, ale pani jakoś to pominęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...