Skocz do zawartości

Zwrot podatków


Jarek1122

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec wlasnie... a jak to wyglada :?: bylam dopiero raz na worku i jeszcze nie mialam tej przyjemnosci rozliczac sie z podatku wiem tylko tyle ze najpierw trzeba poczekac na dokument W2 no a potem :?:

_____________________

3 maj 2007 ---> Los Angeles 8)

8 maj 2007 ---> Yosemite NP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że w przedziale od $$$35-60. A pozatym wolę być rozliczanym przez amerykańskie biuro niż polskie, tym bardziej że mój pracodawca i biuro dość dobrze współpracują dzięki czemu $$$ przyjdą wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że w przedziale od $$$35-60. A pozatym wolę być rozliczanym przez amerykańskie biuro niż polskie, tym bardziej że mój pracodawca i biuro dość dobrze współpracują dzięki czemu $$$ przyjdą wcześniej ;)

What is the cost of this service?

You will pay 8% of the amount withheld from each year’s paychecks while you work in the U.S. with a minimum of $35 and a maximum of $75 per tax year.

za http://www.ccusatax.com/#filing

When should I expect my refund check?

The U.S. Tax filing date is April 15 of each tax year. Typically, U.S. authorities will take 8-14 weeks to process returns…if all goes well. A reasonable expectation is receipt of your refund check by August 15 but this depends on how quickly you get us your W-2 forms and how quickly you respond to our questionnaire. The 8-14 week turn-around time is an approximation only.

http://www.ccusatax.com/#tax

Tak więc nie wiem w czym ich wyjątkowość....A jesteś pewien że poczynią wszelkie starania, żeby odzyskać ile się da, czy poprzestaną na odzyskaniu podatku za kwotę wolna (3300USD)???

I jeszcze jedno, bo jak dobrze pamiętam to byłeś w US po raz pierwszy,a na wiosnę nie było na forum równie "mondrego" jak ty, to wiedz że to iż twój pracodawca współpracuje z CCUSA nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ w tej kwestii CCUSA z twoim pracodawcą kontaktować się nie musi, bo wszelkie dokumenty będziesz miał Ty :]

Jak napisał kiedyś Lec - niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...