Skocz do zawartości

Zwrot podatków


Jarek1122

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc nie wiem w czym ich wyjątkowość....A jesteś pewien że poczynią wszelkie starania, żeby odzyskać ile się da, czy poprzestaną na odzyskaniu podatku za kwotę wolna (3300USD)???

I jeszcze jedno, bo jak dobrze pamiętam to byłeś w US po raz pierwszy,a  na wiosnę nie było na forum równie "mondrego"  jak ty, to wiedz że to iż twój pracodawca współpracuje z CCUSA nie ma tu nic do rzeczy, ponieważ w tej kwestii CCUSA z twoim pracodawcą kontaktować się nie musi, bo wszelkie dokumenty będziesz miał Ty :]  

Jak napisał kiedyś Lec - niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia....

Po pierwsze nigdzie nie napisałem że rozliczenie podatkowe z CCUSA jest jakieś wyjątkowe

Po drugie po organizacji wyjazdu nie mam powodu podejrzewać, żeby rozliczyli mnie nierzetelnie

Po trzecie mój pracodawca wyśle W-2 bezpośrednio do CCUSA Tax Office w USA, a nie do mnie (tak samo umówiłem się w drugiej pracy)

Po czwarte napisałem, że JA wybrałem to rozliczenie, a nie że komuś je rekomenduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...