Skocz do zawartości

CO W USA...???


rafi

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem staram sie o wize turystyczna do stanow i jest w formularzu taki punk o plan podrozy! czy juz przygotowania zaczete i i jak wyglada konkretnie ten plan oraz nlezy podac numery telefonow adresy ludzi ktorych ma zamiar sie odwiedzic!! wiec moje ptanie brzmi czy lepiej miec ten plan podrozy i jak najwiecej adresow ludzi czy nie jest to wskazane!! problem tkwi w tym ze jade tam do znajomych ktorzy zalatwiaja mi tam prace ale niestety siedza tam rowniez nielegalnie wiec ich adresu nie moge podac!!!! z gory dzieki za odpowiedz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w formularzu taki punkt o plan podrozy! czy juz przygotowania zaczete i jak wyglada konkretnie ten plan oraz nalezy podac numery telefonow, adresy ludzi, ktorych ma zamiar sie odwiedzic!!  

W ktorym formularzu? :shock:

czy lepiej miec ten plan podrozy i jak najwiecej adresow ludzi czy nie jest to wskazane!! problem tkwi w tym, ze jade tam do znajomych, ktorzy zalatwiaja mi tam prace, ale niestety siedza tam rowniez nielegalnie, wiec ich adresu nie moge podac!!!!

Nie wiem o jaki formularz Ci chodzi, ale tak w ogole to dobrze, zebys ow plan podrozy mial przynajmniej w glowie... A jesli chodzi o numery telefonow, adresy - hmm, jedziesz przeciez na wycieczke :evil: , wiec moze podaj adresy i namiary tych hoteli/moteli, w ktorych bedziecie spali w drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Moge tylko powiedzioec, ze jak sie jedzie na work and travel to w polu "czy juz zaplanowales wyjazd, czy przygotowania zaczete bla bla bla" nalezalo wpisac, ze NIE.

lepiej nie podawaj tez namiarow na nielegalnych znajomych. raczej adresy hoteli w ktorych sie zatrzymasz( teoretycznie chociaz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...