Skocz do zawartości

własny pracodawca, własny bilet - które biuro? Guliwer? BTC?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Uprzejmie proszę o poradę ;) Wybieram się ponownie na W&T, w to samo miejsce gdzie byłam roku temu. A zatem nie muszę zdawać się na biuro w kwestii pracodawcy (uff). I pojawił się dylemat - wiadomo, że zależy mi na oszczędnościach, więc opcja "własny pracodawca" i samemu chcę kupić bilet. W zeszłym roku byłam z BTC, nie było tanio, ale sprawdzili się, zaufałam im jako kompletny żółtodziób i nie zostałam wykiwana. Myślałam więc o powtórce z rozrywki i pojechaniu z nimi w tym roku też. Koszty wyszły mi ok. 2500 zł + Sevis + wiza + bilet. Ale natrafiłam też na ofertę Guliwera i tu jest tylko 2099zł (bez dopłaty za Sevis) +wiza + bilet. Wyglądają na wiarygodnych.

Mam więc pytanie: co byście zrobili na moim miejscu? Można Guliwerowi zaufać? A może jeszcze inne biuro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może weź pod uwagę jeszcze Almatur – są jednym z najtańszych biur i bilety mają również w bardzo dobrych cenach. Zadzwoń zapytaj się ile dokładnie kosztuje program. Na ich stronie http://www.almatur.pl/workandtravel_usa.php jest napisane że w&t kosztuje 515$ pewnie plus wiza, sevis no i oczywiście bilet.

Ja jechałam z nimi mając swojego pracodawcę i byłam bardzo zadowolona.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej ja mam właśnie ten sam dylemat.. bo patrze patrze a tu oferta Guliwera.. 2099 zl bez wpisowego bez innych doplat nawet za sevis, jaki jest w tym haczyk??? nie wierze ze to jest niby taniej. moze ktos mnie oswieci ?? :)

Almatur : 445 zl wpisowe + 560/560$z ciee w zaleznosci kiedy zapis na program + bilet (jak dla mnie ekstra znajduja)+ sevis, wiza

< caly czas mowa o wlasnym pracodawcy>

to co wybrac?

BTC bym odradzala - drogie bilety a za program sam tez drozej.. wiec jak dla mnie odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja rok temu mialam też taką sytuacje ze mialam juz pracodawce i zglosilam sie do Guliwera. Nie ma w tym zadnych jakis oplat ukrytych. Na dodatek zapisalam sie pod koniec marca i trafilam jakby na last minute i zaplacilam im jeszcze o (nie pamietam dokladnie) około 100 dolcow mniej.

bilet tez sama sobie zalatwilam. A jeszcze w tym roku maja oferte ze jak nie dostaniesz wizy to zwracaja cala kase. Polecam Bardzo. W tym roku tez jade z nimi tylko ze oferte mam od nich. mam nadzieje ze nie pozałuje:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuro Student Point:

OPCJA SELF- ARRANGED

350 PLN - opłata serwisowa

420 USD - opłata za program

116 USD - ubezpieczenie (4 miesiące)

35 USD - Sevis

bilet lotniczy - MOŻESZ KUPIĆ SAM !!!

ja bylam w tamtym roku z ta opcja i wyszlo mnie w sumie cos kolo 4300zl (w tym juz z biletem ktory kupilam sama 2000zl z BA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji proponowałabym Ci opcję Independent w CCUSA. Opłata programowa, w zależności od tego na jak długo wykupiłbyś ubezpieczenie (3 lub 4 miesiące), wynosi $ 680 lub $ 735. Co do biletu możesz skorzystać z naszych ofert lotów z Lufthansą, ale możesz jednocześnie kupować bilet na własną rękę i nie żądamy za to żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo możesz wziąć teraz udział w Walentynkowej Promocji, gdzie jest do wygrania 5 darmowych biletów do USA. Po szczegóły zapraszam na stronkę CCUSA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...