Skocz do zawartości

Czy 9;30 to poźna godzina wejscia na targii CIEE 24 stycznia


Rekomendowane odpowiedzi

hm

a wiec tak wspomnioenia to i moze bedziesz mial...

ale z godzinami bylo tak mialo byc 55 i wszyscy sie cieszyli bo niby rok temu tak ludzie robili przyjezdzamy i nagle okazuje sie ze dostalem 47(to i tak bylo najwiecej ze wszytskich) ale tak naprawde nigdy nie zrobilem tylu godzin bo chocby maly deszcz spadl czy cos takiego i powiedzmy nikogo nie bylo by na basenie przez godzine telefon z biura i zamykamy...ja tak mialem przynajmniej.Na poczatku byl okres kiedy bylo tez duzo burz i wtedy niektorzy robili po 20 na tydzien.Jesli chodzi o kontrole jak przyjezdzasz na basen nmasz specjanly nr tela na ktore musisz zadzwonic jak sie spoznisz powiedzy kilka razy po 15 min a niekiedy tak musi byc bo roznie bywa z autobusami wtedy moga cie zwolnic...co jeszcze...aha moj basen na ktorym mialem te niby 47 godzin byl od mojego domu jakies 45 min autobusem i jeden autobus na godzine...no i mi mowili ze nie moge sie spozniacz 10 min a tak wychodzilo, i musze jechac tym wczesniejszym co jest strata czasu bo bylbym tam o 35 za wczesnie...jesli chodzi o druga prace to sie nie poobijasz na basenie za bardzo bo sie nie da.Chcesz sei poobijac?To jedz do Winkler Pool oni dali byc ci konrakt przez internet jak bys do nich maial napisal a tam jest taki luzzzzzzzzz ze ciezko opisac.Niekiedy sie otwieralo basen 2 godziny czy godzine od momentu jak byl otwarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj naprawde ta firma zbiera same minusy :/

Niestety nie wiem czy uda mi sie zatrudnic w Winkler Pool, bo jade z opcji "targi pracy" i z tego co wiem jak zrezygnuje z pracy u nich to moze byc nieciekawie :/

a moze jednak premiere zebrala u Ciebie jakies plusy ;>??

bo jak nie to chyba do malowania domow do californi sie wybiore hehe ;p zreszta sam juz nie wiem :/

A wogoleto DZIEEEKI WIELKIE za te informacje :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego które malował domy w College Works, i mówił, że czasami mozg potrafił mu się zagotować, od tego upału, Mimo wszelkich środków ostrożności, zdarzały się osoby które dostawały udarów.

A co do HMS, to rzeczywiscie srednie place, ale niezle lokacje (poluje na San Diego), moja koleżanka jedzie tam drugi rok z rzędu... wiec napewno się opłaca. Pozatym zawsze można dorobić u kogoś innego...

PS. 9:30 to rzeczywiście wcześnie, ja zapisałem się na targi 22 listopada, dokonałem wszelkich starań w biurze, aby zapisali mnie na jak najwczesniejszą pore i wchodzę o 10:00 (mam być na miejscu o 9:30), z tego co mi wiadomo, na 99% rekrutacja, nie zaczyna sie wczesniej niz 9:00, a prawdopodobnie, moze sie zaczac dopiero o 10:00 (pewnie wejdziemy razem Gosiu21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłes bo myslalam ze to juz bedzie pozno,ja sie zapisalam 17 listopada i wydawało mi sie ze to bylo pozno.Mam nadzieje ze mi sie uda podpisac do HMS w Chicago,a jak to własnie jest?Jedziesz do tego miasta co chcesz czy tam czy gdzie Ciebie przydzielą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłes bo myslalam ze to juz bedzie pozno,ja sie zapisalam 17 listopada i wydawało mi sie ze to bylo pozno.Mam nadzieje ze mi sie uda podpisac do HMS w Chicago,a jak to własnie jest?Jedziesz do tego miasta co chcesz czy tam czy gdzie Ciebie przydzielą???

Z wyborem miasta, to jest typowe "kto pierwszy ten lepszy", wiec jak najwczesniejsza pora jest najlepsza :D

Podobno zdarzaja sie lokacje ze potrzebuja max 2 albo 3 ludzi.. ale to stosunkowo rzadka sytuacja.. do miasta do ktorego chce jechac jest 8 miejsc (celowo nie podaje zeby nie rozleklamowywac), a do Chicago pewnie jeszcze wiecej... HMS, napewno przygotowal wiecej miejsc w Chicago specjalnie dla polakow :) A czemu Chicago? Bedziesz mieszkac u kogoś z rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale chyba wczesniej wspominales do ktorego miasta byc chcial:) mi sie podoba Chicago ,duzo o tym miescie slyszalam:) a Ty o ktorej wchodzisz?Moze wchodzimy razem:)Do Chicago tez jest 8 miejsc jesli chodzi o lotnisko O'hare bo chyba tylko tam oferuje hms jesli chodzi o to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...