Skocz do zawartości

Telefoniczny test znajomości języka ang. z Fostera


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam już rozmowę z Fostera :D

Pytali dlaczego zamierzam wyjechać do Stanów, czy gdzieś wcześniej pracowałam, jak zamierzam szukać pracy itd.

Styl pytań podobny do tych w teście.

Pani egzaminująca mnie była bardzo miła i mówiła wyraźnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha: Dobre, naprawde swietny temat. Test znajomosci jezyka angielskiego... :rotfl2: Powiem prosto z mostu: was chyba po****** -oszaleliscie! I wy tutaj w polsce sie boicie ze nie odpowiecie na jakies pyatania? :rotfl: Nie wiem po co w takim razie jedziecie na worka? Na zarobek - nie polecam. A jak dla mnie jesli masz jakies watpliwosci czy sobie poradzisz w stanach z taka znajomoscia jezyka to pewnie sobie nie poradzisz. No oczywiscie jak chcesz z grupa polakow no to moze cos z tego bedzie. Jak dla mnie jest to po prostu ŻAŁOSNE. :roll:

PS. Ten tekst: "Pani egzaminująca mnie była bardzo miła i mówiła wyraźnie" mnie po prostu rozwalił - ktoś powinien dostac za niego nagrode. Ludzie jesli myslicie ze w stanch beda do was mowili miło i wyraznie to sie mylicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj typie co ma ufoludka w avatarze, nie mam teraz czasu na powtórki, a zależy mi na dobrej recenzji, po zimowej sesji zamierzam dobić kurs, obecnie czasu nie mam, a już teraz rozdzielają pracę. Skrzacie, ja nie zamierzam tak jak ty potem zrzędzić na forum jaki to los jest kiepski dla mnie i jak bardzo mnie wyciulał w USA, sam gdybyś był taki spec, przed swoim pierwszym wyjazdem to mogłeś wejść na forum i poczytać recenzje o YTP które Ciebie tak skrzywdziło. Więc teraz nie rób z siebie takiego chojraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

PS. Ten tekst: "Pani egzaminująca mnie była bardzo miła i mówiła wyraźnie" mnie po prostu rozwalił - ktoś powinien dostac za niego nagrode. Ludzie jesli myslicie ze w stanch beda do was mowili miło i wyraznie to sie mylicie.

Chcesz mi dać nagrodę? Mogę podać pełne dane :D

Sorry, ale nie wiem gdzie wnioskujesz z moich słów, że sądzę, iż ludzie w USA będą mili (nie: mówili miło) i będą mówić wyraźnie. Zrelacjonowałam tylko jak przebiegała ta rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...