Skocz do zawartości

CCUSA - targi 2007, kogo polecacie?


lejk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyslali mi juz oferte na targi w lutym - a Wam?

Bylem raz z CCUSA, w Dorneyu, wiec jednego pracodawce znam z autopsji, a jak inni? byliscie z nimi moze? kogo polecacie? czekam na opinie! :D

dla formalnosci, wymienie kto jest do wyboru, moze ktos cos o nich slyszal...

wiec:

Big Sky Resort - Big Sky, MT

Cedar Point Amusement Park - Sandusky, OH

Dorney Park and Wildwater Kingdom - Allentown, PA

Grand Canyon National Park Lodges - Grand Canyon, AZ

Jenkinson’s Pavilion - Pt. Pleasant Beach, NJ

Recreational Enterprises Inc - Laurel, MD

Six Flags- Illinois - Gurnee, IL

Valleyfair Family Amusement Park - Shakopee, MN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
a co sądzicie o tym big sky?

oferta brzmiała zachęcająco, podobnie ich strona internetowa, jednak nigdzie w internecie nie mogłem znaleść jakiś opinii na ich temat, więc brałem ich pod uwagę jako drugiego alternatywnego pracodawcę. Nieciekawe jest to, że praktycznie przez 3-4 miesiące siedzisz na odludziu, zwiedzanie, zakupy itp. są praktycznie możliwe tylko po pracy (brak nawet transportu publicznego do tego miasteczka). Jedni się w takim miejscu dobrze bawią urządzając wycieczki górskie, uprawiając różne dość egzotyczne jak na polskie warunki sporty (podobno jest spory wybór), ale drudzy będą się tam przeraźliwie nudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawialem nad Big Sky ale zrezygnowalem, bo po pierwsze- bardzo malo o nich opinii, a po drugie tak jak wyzej wspomniano to takie za[beeep]e i jak bedzie malo roboty w osrodku to raczej ciezko bedzie 2 robote znalezc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w koncu zdecydowalem sie na Cedar Point... Nie jest to moze wymarzone miejsce, ale powiedzmy sobie szczerze- jakis rewelacyjnych stanowisk to CCUSA nie mialo ;]

A w moim przypadku przewazyl fakt, ze jest tam bardzo latwo o nadgodziny, ladne miejsce (nad samym jeziorem Erie) i bardzo tanie zakwaterowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważałem Cedar jako opcję numer 2, ale w końcu zdecydowałem się wrócić po raz drugi w to samo miejsce -> do Jenkinson's Pavilion i jestem happy :) A w Jenksie też bardzo łatwo o nadgodziny no i drugą pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...