Skocz do zawartości

szkła kontaktowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie mam problemu z przewozeniem soczewek kontaktowych w bagazu podrecznym (tez wole miec przy sobie). Przewozilam juz nawet wiecej niz 3 pary...zostawiasz w oryginalnym opakowaniu i do foliowej torebki i nie powinno byc problemu. Ja nawet pudelko i male butelke plynu zawsze mam w bagazu podrecznym (tak na wszelki wypadek jak byloby potrzebne) i jest ok na lotniskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie recepty nie potrzebujesz. A plynny mozna kupic normalnie w takim sklepie jak Kmart czy Target...nawet nie musisz sie fatygowac do drug store. A tansze sa i to sporo. Za takei opakowanie co mnie w polsce 50zl kosztuje tam kupie za jakie $9 wiec roznica jest spora i zapasu z Polski nie warto targac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Orientujesz się może jak to jest z zakupem soczewek w sklepach internetowych w USA. Z tego co widziałem nie są wymagane żadne recepty, tylko należy podać nazwisko pacjenta. Dokonywałaś może takich zakupów ? jeżeli tak to które sklepy mogłabyś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA w wiekszosci sklepow internetowych placi sie kartami kredytowymi i debetowymi...bardzo prosta metoda, wystarczy wpisac numer na karcie i jej date wygasniecia. Tak zawsze wszystko kupuje online. Przelewy jako forma zaplaty chyba tam nie jest zbyt poplurana forma zaplaty. Sama nigdy nie probowalam ale moj ojciec ostanio mial wlasnie z tym problem przy zaplacie za hotel w Bostonie...ostatecznie zaplacil karta wiec chyba nic z tego nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...