Skocz do zawartości

Czy Warto Tam Kupowac Ubrania?


diorella

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: :wink: jade na pó3 roku do Californi( Los Angeles)oko3o 20 stycznia i nie wiem czy mam obkupia sie ciuchami w polsce bo teraz u nas zaczynają sie wyprzedarze czy mo?e tam jest taniej i nie warto?A jak tam wygląda sytuacja z markowymi kosmetykami Jakie tam są ceny? Prosze doradzcie mi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
:lol:  :wink: jade na pó3 roku do Californi( Los Angeles)oko3o 20 stycznia i  nie wiem czy mam obkupia sie ciuchami  w polsce bo teraz u nas zaczynają sie wyprzedaze czy mo?e tam jest taniej i nie warto?A jak tam wygląda sytuacja z markowymi kosmetykami Jakie tam są ceny? Prosze doradzcie mi :)

Tak, tam jest taniej... Nie, nie obkupuj sie w Polsce, wrecz odwrotnie - zabierz niemal pusta walizke... Kosmetyki tez sa o wiele tansze! :(

Polecam zwlaszcza sklepy zwane Outlets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachodnie wybrzeze to polecam Ross'a - nakupisz sobie duuuuuzo ciuchow i przy okazji druga ogromna walizke,zeby wszystkie te rzeczy zabrac do Polski :(

ROSS - dress for less

polecam! maja markowy asortyment tylko nienajswiezsze kolekcje.

ale mozna np. kupic [beeep] Levis'y za $9.99 + tax

prawda tez, ze czasem naprawde trudno jest znalezc fajne ciuchy... bo amerykanie to nie maja najlepszego gustu i sie raczej dziwnie ubieraja :oops:

ale jak dobrze poszukasz to np. bardzo fajne t-shirty kupisz za $8-15

udanych zakupow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...