Skocz do zawartości

Praktyki w Primm Hotel Las Vegas?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialam maly problem z wiza ale to uz nie od nich zalezy, ale wszystko ok.

Jaki problem? (przepraszam, jesli juz o tym pisalas :oops: ).

Mozesz napisac jak teraz Laughlin wyglada? Wciaz tak goraco? Jak z mieszkaniem? Wynajelas sama, czy musialas robic to przez biuro? W ktorym kasynie pracujesz? River Palms?

Czy jest duzy ruch w kasynach? Obawiam sie, ze nie...

Czy wiesz jak bedzie po treningu? Na ile dni/godzin pracy mozesz liczyc?

Czy Twoj plan praktyk byl zwiazany z kierunkiem studiow, ktore ukonczylas lub na ktorych jestes?

Czy moze chodzilo o tzw. doswiadczenie zawodowe?

Mialas jakies problemy z przekonaniem konsula po co jedziesz?

I na jakim stanowisku masz te praktyki? Tzn. OFICJALNIE, bo widze, ze ma sie to nijak do tego, co bedziesz robila. :)

Nie ukrywam, ze licze na Twoje odpowiedzi i pozdrawiam goraco! :D

ryba_777, Ty nie kombinuj, tylko wez sie do jakiejs uczciwej pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej

dawno ie zagladalam na ten temat wiec dopieto pisze teraz

Tak , jest goraco o tej porze , nie wyobrazam sobie cobedzie pózniej:)

Pracuje jako dealer w River palms i szczerze mowiac myslalam ze zarobki są wiekrze ale My nie trafilismy dobrze, dzielimy sie tipami i wychodzi mi od 6 do 10 $ na godz z napiwkow. Ja mam zmiane na dniu, podobno swing ma lepiej.

mieszkanie mamy narazie z firmy ale od 1 maja sie przeprowadzimy na swoje.

A jesli chodzi o wize to mieli problem z moim planem treningowym taka jest prawda ze nie byl on dobrze napisany, i trafilam na czepliwego konsula. bylam 3 razy w ambasadzie, za kazdym razem placilam 100$ i udalo sie nie wiem jakim cedem ale mi dali.

A to co robie to nie ma nic wspolnego z moim kierunkiem, ja wiedzialam ze bedzie to sciema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wizy

napisali mi pla praktyk na food& beverages po ekonoomi , drugi raz napisali na finanse - pla opierajacy sie na pracy w cage, a za 3 razem zmienilam sobie sama, napisalam dobry program , ktory pasowal do moich studiow

Taka jest prawda ze ten plan w zaden sposob nie pasowal do mojego kierunku, a do tego byl smieszny - jak mozna napisac ze przez 4 tyg bede sie uczyc witac gosci w restauracji:) Innym sie udawalo wiec tez myslalam ze tak bedzie. Dodam jeszcze ze w tym samym czasie byla dziwczyna z tym samym planem tylko ze u innego konsula i dostala bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...