Skocz do zawartości

Niepelnoletni w kasynie - co moze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar wybrac sie w tym roku na W&T, najchetniej do jakiegos kasyna. Jednak mam dopiero 20 lat. I w zwiazku z tym mam pytanie...co moze a czego nie moze robic osoba w amerykanskim kasynie nie majaca 21lat? Slyszalem ze po floorze chodzi szeryf i sprawdza pelnoletniosc...dlatego nie mozna pracowac wogole na floorze...czy to prawda? Bo jesli tak to niestety ogranicza to moje pole manewru przy wyborze pracy.

Powiedzcie mi jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

hym... co do tego... czy pelnoletnosc jest sprawdzana czy nie... to nie wiem...

ale wiem jedno... musisz zapomniec o pracy... fron desk... server... sale... buser... security... slot... porter...

p.s nie twierdze ze sa to prace... dobrze platne... wiec luz bluzzz... a moze trafi Ci sie cos dobrego... na innych pozycjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym chdzeniem szeryfa to troche przesada - po prostu security officers danego kasyna sprawdzaja wyrywkowo pelnoletniosc niektorych osob. Inna rzecz, ze na "pelnoletnie" pozycje na pewno Cie nie zatrudnia jesli nie masz skonczone 21 lat - nawet jesli tylko brakuje Ci np.miesiac do 21.urodzin (do takich pozycji zalicza sie, przynajmniej w Nevadzie, m.in.dealer, cage cahier, security officer, cocktail server, bartender, key person i jeszcze kilka innych pozycji).

Jesli masz ponizej 21 lat, to wiekszosc pozycji jakie mozesz dostac, to m.in. host/cashier (np.w restauracji, bufecie), cook, cook helper, front desk rep., sprzedawca w gift shopie, dishwasher, lifeguard, housekeeper, busser, w niektorych kasynach tez food server (choc czasem tez wymagaja 21 lat, zebys mogl serwowac alkohol jak sobie klient zazyczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zasada jest taka, że nie możesz pracować na stanowisku, na którym może podawać alkohol. Ale czasami są wyjątki.

Mam kumpla, który w Harrah'sie w AC pracował jako security a razem z nim amerykaniec, który miał 20 lat.

Czasami mozna mieć farta i dostac dobra pozycję nie mając 21 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całych Stanach pełnoletnim się jest od 21 roku życia i alkohol można kupować od 21 roku życia a już kasyna są pod bardzo ścisłym nadzorem.

To był w zasadzie jedyny taki przypadek o jakim słyszałem.

Wydaje mi się, że to jakieś niedopatrzenie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja ci powiem że jak jechałam w zeszłym roku to miałam 19 lat i pracowalam na floorze jako security officer min i było kilka takich osób. Pracowałam w Moheganie to mozę tylko tam tak jest. Generalnie jesst tak ze na pewno nie pograsz i nie wypyjesz w kasynie ale to nie znaczy ze nie mozesz byc na floorze. Pzozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...