Skocz do zawartości

SFO-WAW-SFO...


Rekomendowane odpowiedzi

Z gory przepraszam za nic nie wnoszacego posta , ale musze sobie ulzyc.

Cholera jasna!! Dlaczego bilety sa takie drogie?? Dlaczego dolar taki tani?? Aghhhhhh!!

Kurcze, wiem, ze ceny w PLN sie nie pozmienialy zbytnio przez ostatnie pare miesiecy, ale za roundtrip ktory kosztowal mnie w sierpniu $650 dzis musze zaplacic $850 :evil:

I wszystko byloby fajnie, ale jak sie zarabia w dolarach a nie w zlotowkach to ta roznica boli :beksa:

Nic, poczekam do stycznia, moze bedzie jakies promo (pani z Almaturu mowila ze bedzie).

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

PS jeszcze raz przepraszam za posta nie informujacego o niczym innym, poza moim zlym humorem spowodowanym umocnieniem sie polskiej zlotowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak. Biletu jeszcze nie kupilam, poki co zabookowalam to co jest w BA. Cena - nieco ponad PLN 2.5K. Podana w PLN. Na USD wychodzi to c.a. $850. W sierpniu kupowalam bilet w podobnej cenie w PLN, ale na dolary wychodzilo to c.a. $650. Stad moja rozpacz...

Ale:

1/ w styczniu ma byc jakies promo w Almaturze

2/ Karina podala mi pare namiarow gdzie moge cos taniej znalezc (dzieki Karina!), wiec sie rozejrze i dam znac jak cos wyniucham

pozdrawiam z zalanego dzis deszczem San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w obie strony. Przylatuje do PL przed Easter, wylot z powrotem do US 3. kwietnia.

Lecac tam kupowalam bilet normalny, bez zadnych znizek. Teraz tez...

pozdrowienia z San Francisco,

dagmarcia

PS matko jedyna, juz czwarty dzien pada - co to sie porobilo :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Jedyna nadzieja to promocja Almaturu (choc nie spodziewam sie zeby jakis super deal zdobyc) oraz cud ktory sprawi ze dolar nagle wyskoczy w gore. Ja jednak jestem bardzo down-to-earth i w cuda nie wierze :?

pozdrawiam,

dagmarcia

PS wyszlo slonce! niemozliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem... Ogolnie to juz mi przeszla zlosc i pogodzilam sie z faktem ze chcac zobaczyc ziemie ojczysta musze sie pozegnac z okragla sumka $850... Coz, nie ma nic za darmo...

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

PS pogoda sfiksowala: na przemian pada obrzydliwy deszcz i swieci piekne slonce... :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...